Tavsiye Lg G6 IMEI sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Solmaz67

Üye
    Konu Sahibi
Lg G6 IMEI sorunu
IYI akşamlar 1 buçuk yıl önce ikinci el lg g6 almıştım imeisini kontrol ederek aldım ithalat yoluyla kaydedilen imei yazıyordu fakat nedense şebeke birden bire gitti devletten sorgu yaptım sonuç ise çorlu cumhuriyet başsavcılığı tarafından imei nolu cihaz haberleşme hizmeti kesilmiştir yazıyor
E-devlet üzerinden kaydetmek istedim girilen imei kayıtlı olduğundan tekrar başvuru yapılamaz yazıyor imei kayıtlıysa neden hizmet kesildi aklım almıyor ne olur bilen varsa allah rızası için yardım edin

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Telefonun faturası var mı? Varsa başsavcılığa başvurun.

• Beğen
Tepkiler: PALA.

Solmaz67

Üye
    Konu Sahibi
Malesef yok arkadaşım

vedat1966

vedat1966

Üye
Şikayet vardır savcılık durup duruken neden iletişiminizi kestirsin. Umarım başka sıkıntılar çıkmaz.

Solmaz67

Üye
    Konu Sahibi
Durduk yere neden şikayet olsun kendi halinde sade bi vatantaşım 1 buçuk yıldır kullandığım kayıtlı cihaz halbuki

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Telefonu aldığınız yere yada aldığınız kişiye ulaşıp durumu anlatınız.

Solmaz67

Üye
    Konu Sahibi
Çorludan bi telefoncudan almıştım dün gittim dükkan el değiştirmiş dönerci dükkanı olmuş

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Çorludan bi telefoncudan almıştım dün gittim dükkan el değiştirmiş dönerci dükkanı olmuş
Yapacak fazla birşey yoktur sizin o kişiyi bulmanız ve o kişiden şikayetçi olmanız gereklidir aksi halde bu şekilde bir yere varılmaz.

ZaZuM

ZaZuM

Üye
İletişimi kesilen cihazlar genelde çalıntı oluyor ya yanlış imei yazıp sana denk geldi yada harbi çalıntı cihaz kutu fatura varsa belirtilen savcılığa başvuru yapın durumu anlatın

Solmaz67

Üye
    Konu Sahibi
İletişimi kesilen cihazlar genelde çalıntı oluyor ya yanlış imei yazıp sana denk geldi yada harbi çalıntı cihaz kutu fatura varsa belirtilen savcılığa başvuru yapın durumu anlatın
Faturası hariç herşeyi var

vedat1966

vedat1966

Üye
Telefonun faturası yoksa yapacağınız bir şey yok. Telefon çalıntı ise bir de çalıntı mal almaktan başınıza iş açılmasın. Kullandığınız eski bir telefonun imei numarasını attırıp kullanmanız en mantıklısı.

Solmaz67

Üye
    Konu Sahibi
Imei atılamıyor 5.6 tane telefoncuya götürdüm imei atılabilinen bir cihaz değil diyorlar bilerek kimse çalıntı telefon almaz bilseydım almazdım böyle birşeyin başıma geleceğini tahmin bile etmezdim

ZaZuM

ZaZuM

Üye
Lg nin işlemciden dolayı imei yazmak zor zahmetli imei atılsa bu sefer ilerde şebeke arizası veriyor

Solmaz67

Üye
    Konu Sahibi
Bu linki buldum fakat pek anlayamadım

Üst Alt