Lg g3 rom kurulumu sonrasi usb baglantisi calismiyor

Sponsorlu Bağlantılar

şerefli

şerefli

Üye
    Konu Sahibi
Lg g3 rom kurulumu sonrasi usb baglantisi calismiyor
Arkadaslar herkese oncelikle selam sorun su telefona rom yukledim linaege os son sürümünü yukledim xda den stable olanini buldum yukledim android 9 yukledim telefonu resmen kevgire cevirdim ama ne yaparsam yapayim hangi romu kurarsam kurayim rom kurduktan sonra telefon acildiginda wifi baglanmiyor ve usb kablosunu taktiginda usb calismiyor usb kablosunu anca twrp recovery moda girip kabloyu taktiğimda pc lg g3 olarak goruyor. Acilinca gormuyor wifi sorununa gelirsek v21c anten dosyasinida flasladim ona ragmen duzelmedi wifilari goruyor ama baglanmiyor kernel dan kaynaklansa dicem kernel da yukledim telefona rom yukleme amacimda bu telefon normal de asiri isindigi zaman ekran karartiyordu termal macun ve aliminyum folyo ile telefonu kullanilabilecek hale getirdim ama telefonu biraz daha serin tutmam icin rom yükleyip rootlayip islemciye underclock yapmayi dusunuyorum(2.46 ghz den 2. Ye cekmeyi dusunuyorum gpu ylda 578mhz den 500e cekmeyi dusunuyorum 5-6 derece fartketse bile yeter ve ekran cozunurlugunu 1080 p ye almak istiyorum g3 kullananlar bilir snapdragon 801 2k ekrani besleyecek gucte bir cpu olmadigindan fazla zorlanıp isinabiliyor)

Üst Alt