LG G3 Kullanıcıları Kulübü | Ana Konu | Yardım & Destek

Sponsorlu Bağlantılar

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Dostlar G3 için note serisi uygulamaları port etmek mümkün mü .Eğer olursa müthiş olur . Xposed ve aroma Yamacı uygulamalar bu iş için çok iyi . Ama el atan olur mu bilinmez xda da bir note 3 modu G3 romu isteği konusu açmak gerek aslında .

Türe

Türe

Üye
Dostlar G3 için note serisi uygulamaları port etmek mümkün mü .Eğer olursa müthiş olur . Xposed ve aroma Yamacı uygulamalar bu iş için çok iyi . Ama el atan olur mu bilinmez xda da bir note 3 modu G3 romu isteği konusu açmak gerek aslında .

Zannetmem. Çok zahmetli kimse uğraşmaz.

Türe

Türe

Üye
Aslında zahmetli değil ama başlangıç için bir kıvılcım olmalı

Bu port işleri o kadar basit değil malesef. :) Öyle olsaydı N9000 Note 3 cihazlarına her türlü port rom çıkardı. Halbuki sadece TW romları mevcut. (Yenilerde çıkan MIUI'yi saymıyorum.)Not : SD'de bir konuda birçok kullanıcı kendi kendine kapandığından muzdarip. Göz önüne alsın bunu almak isteyenler.

• Beğen
Tepkiler: Dede
KayraBey

KayraBey

Üye
    Konu Sahibi
Konu içeriği düzenlenmiştir. Hayırlı olsun :)

Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
Bu port işleri o kadar basit değil malesef. :) Öyle olsaydı N9000 Note 3 cihazlarına her türlü port rom çıkardı. Halbuki sadece TW romları mevcut. (Yenilerde çıkan MIUI'yi saymıyorum.)Not : SD'de bir konuda birçok kullanıcı kendi kendine kapandığından muzdarip. Göz önüne alsın bunu almak isteyenler.
Çözmüşler onu da. Lg pc suite ile hataları geri yükle diye bir seçenek varmış kısacası yazılımı yeniden yükleyince çözülüyormuş.
Arayüz. DH inceleme videosunda görünüyor zaten Erdi Özüağ da söylüyor bunu. Video sonunda eksiler kısmında da yazıyor hatta.
Böyle bir sorun olabilir videoda da izledim. Kullanıcı kulübünde böyle bir sorun yaşayanı görmedim. Neden acaba ?

Türe

Türe

Üye
Çözmüşler onu da. Lg pc suite ile hataları geri yükle diye bir seçenek varmış kısacası yazılımı yeniden yükleyince çözülüyormuş.
Böyle bir sorun olabilir videoda da izledim. Kullanıcı kulübünde böyle bir sorun yaşayanı görmedim. Neden acaba ?

Uygulama yüklenme düzeyiyle alakalı olabilr. İncelemedeki telefonda hayli uygulama yüklüydü.

Not : Geri yükleme yaptığı halde düzelmeyen de olmuş güncellemeyle çözerler sanırım.

• Beğen
KayraBey

KayraBey

Üye
    Konu Sahibi
Uygulama yüklenme düzeyiyle alakalı olabilr. İncelemedeki telefonda hayli uygulama yüklüydü.

Not : Geri yükleme yaptığı halde düzelmeyen de olmuş güncellemeyle çözerler sanırım.
Hacı Erdi'deki telefon demo telefonlardan değil miydi? Arkasında satılamaz yazıyor.Alamamışlar yeni bir tane ayıp ya :)

Türe

Türe

Üye
Hacı Erdi'deki telefon demo telefonlardan değil miydi? Arkasında satılamaz yazıyor.Alamamışlar yeni bir tane ayıp ya :)
Demo değil. Editörlere özel yolluyorlar o " Not For Sale " yazılıları.

• Beğen
KayraBey

KayraBey

Üye
    Konu Sahibi
Demo değil. Editörlere özel yolluyorlar o " Not For Sale " yazılıları.
Kanyon avm'de deneme telefonları vardı. Hatta @DiaBLoS gidip incelemişti.Onda da yazıyordu o yazı.

Dipnot : Sucuklar ne oldu :)

• Beğen
Tepkiler: DiaBLoS
hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Bende bakıyorum da bizim turk forumları hep inceleme ama port ve mod ile uğraşan çok az . Yani basiti herkes yapar zoru başarmak için mücadele şart . Ilaki xda ya mi uğramak gerek onlar bize uğrasin bazen

Invoke

Invoke

Üye
Dede, konuyu açtın ama bence sen bunu almayacaksın. :D

• Beğen
Tepkiler: The SLayeR ve Dede
Türe

Türe

Üye
Adamlar demoyu verip neden kötületsinler ki cihazı editörlere ? :good:

@Dede şartları unutuyon hep. :ehe Kazanınca söz. :ehe

• Beğen
Invoke

Invoke

Üye
çakma touchwiz kasıyor işte dede. :ayaklar:

• Beğen
Tepkiler: Türe ve Dede
Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
Kanyon avm'de deneme telefonları vardı. Hatta @DiaBLoS gidip incelemişti.Onda da yazıyordu o yazı.

Dipnot : Sucuklar ne oldu :)
Bende gittim Kanyon'a incekedim aynı yazı vardı ama uygulama yüklü olmadığından kasılma gibi bir şey söz konusu değildi. Bu sorun çözülürse güzel olur.

• Beğen
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Cihaz en geç salı günü elimde olur arkadaşlar .:)

• Beğen
Tepkiler: The SLayeR, Dede ve Microsoft Corporation

karaytutaha

Üye
Arkadaşlar fazladan quick circle window kılıf var elimde sıfır kutulu ürünler üç rengi de mevcut ilgilenen olursa dönüş yaparlarsa sevinirim

• Beğen
Tepkiler: DiaBLoS ve Dede
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
LG hediye kılıf kampanyası bitti mi acaba ?
Hangi siteden yapılıyordu başvuru ?

• Beğen

Üst Alt