LG G3 Kilit Ekraninda Kamera Yok

Sponsorlu Bağlantılar

MrZigolatti

Üye
    Konu Sahibi
LG G3 Kilit Ekraninda Kamera Yok
Arkadaslar baslikta da belirttigim gibi kilit ekranimda normalde kamera bulunuyordu. Ama son birkac gundur goremiyorum kamerayi. Bilgisi olanlar yardim edebilir mi ?

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Kilir ekrani ayarlari / kisayollar

Sifre ya da sekil sectiysen kilit ekranini bu kisayolu goremezsin

MrZigolatti

Üye
    Konu Sahibi
Kilir ekrani ayarlari / kisayollar

Sifre ya da sekil sectiysen kilit ekranini bu kisayolu goremezsin

Birkac gundur boyle. Knock Code kullaniyorum. Eskiden vardi. Ama son birkac gundur yok.

Demek istedigim kamera ekrani sola cekerek actigimiz kamera. Babam da ayni cihazi kullaniyor. Onda sekil kilidi var ama kamerayi acabiliyor. Ama ben acamiyorum suan.

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Kamera simgesi de mi kayboldu onun bi ayarı falan da yok ya nasıl kayboldu.

Luck Star

Luck Star

Üye
Kamera simgesi de kaybolduysa systemden silinmiştir uygulama. system app remover kullandın mı?

Silinen Üye 2411949

Kapalı Hesap
Kilit ekranında ses kısma tuşuna basılı tutmayı dene.

• Beğen
Tepkiler: El~PisToLeRo
El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Ayen uygulama tercihiyle de ilgili olabilir ses kısma tusuna basılı tut seçenek sunarsa kamerayı seç.
Ama tabi bu durumda simgenin kaybolmamıs olması lazım simge kaybolduysa baska bir sıkıntı var

MrZigolatti

Üye
    Konu Sahibi
Kamera simgesi de mi kayboldu onun bi ayarı falan da yok ya nasıl kayboldu.

Kamera simgesi de kaybolduysa systemden silinmiştir uygulama. system app remover kullandın mı?

Kilit ekranında ses kısma tuşuna basılı tutmayı dene.

Ses kısma tuşundan açabiliyorum sorun yok onda. Ama kilit ekranında sağ alt köşede bir kamera simgesi oluyordu. Sol tarafa doğru çekince kamera açılıyordu. Bu ortadan kalkmış. Şimdi ekran görüntüsü de ekliyorum :

Luck Star

Luck Star

Üye
dostum bu knock code :) Güvenlik biçimini parola, şekil felan yap yoksa bu şekilde gelmez :)

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Knock Code ile de simge görünüyor sıkıntı yok o konuda

Luck Star

Luck Star

Üye
Hmm bende de böyle diye hatırlıyorum. bayadır stock roma geçmedim hiç :)

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Dostum ayarlar uygulamalar kamera kısmına gir verileri temizle ve bildirimleri göster tikinin isaretli oldugundan emin ol belki düzelir bundan baska tek çözüm reset gibi görünüyor baya bi kurcaladım ama herhangi bir ayar bulamadım göster gösterme gibi.

GriKurttt

Üye
pisteloreee verilerimi temizleyecezzz yoksa verileri temizle diye bi tik yok

Misafir - 926918

Bendede ayni şey oldu bu telefonu önceden ablam kullaniyordu sonra format atip bana geçti birkaç ay sonrada o simge kayboldu simge yokken kaydiermayi denedim o da olmadi yeni kullanicida veya misafire geçince ordakilerde var ama benimkine gelince yine yok

Üst Alt