Tavsiye LG G3 Hard Brick Kurtarma

Sponsorlu Bağlantılar

bilal72

bilal72

Üye
Onur hocam senin gibi adam görmedim.
Hem telefonumu yaptın hemde hiç karşılık istemedin.
Allah senden razı olsun.
Abi nasıl hakkını öderim...
Tekrar çok cook Sağol.

• Beğen
Tepkiler: sedat5453 ve Trojan89

bmw_m6

bmw_m6

Üye
Gecmis olsun.

• Beğen
Tepkiler: bilal72
bilal72

bilal72

Üye
Eyvallah çok sağolun

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Büyük Harfler İle Konu Başlığı Açmak\Yazmak Yasak

Trojan89

Trojan89

Üye
    Konu Sahibi
Konu başlığı forumda rahatsızlık yaratıyorsa yetkili kişi sizseniz yada bir başkası ise, gönül rahatlığı ile konuyu tamamen kalıcı kaldırıp silebilirsiniz.

turgay2834

Üye
Kisa devreyi nasil yapacaz neyle yapacaz bana detayli anlatabilir misin kardeşim

Trojan89

Trojan89

Üye
    Konu Sahibi
Skype üzerinden yazarsanız sevinirim hocam. Siteye her zaman giremiyorum.

doesluck3

Üye
Allah senden razı olsun abicim . Beni su telefoncuların 500 liralık derdinden kurtardın . sayende ücretsiz bir şekilde eski telefonuma kavuştum . Yardımların için çok teşekkür ederim . :)

• Beğen
Tepkiler: sedat5453, bilal72 ve Trojan89

turgay2834

Üye
Allah razi olsun kardeşim ya hakkın ödenmez bir haftadır yatıyodu telefon

• Beğen
Tepkiler: bilal72 ve Trojan89
Trojan89

Trojan89

Üye
    Konu Sahibi
Güle güle kullanın arkadaşlar..

• Beğen
Tepkiler: sedat5453 ve turgay2834
verynice

verynice

Üye
Hocam bana da yardımcı olabilir misiniz? Telefon download mod a giriyor romu yüklerken bağlantı kesiliyor.
Teşekkürler

Trojan89

Trojan89

Üye
    Konu Sahibi
Elbette yardımcı olurum, skypeyim.

Ayhan_1252

Üye
Selam arkadaslar bende lg g3 ünü hard brick edenlerdenim. Kendim günlerce ugrastim yapamadim Trojan89 arkadasimizdan yardim istedim sagolsun kirmadi itiraz etmeden yardimci oldu. Ancak cabalarimiz sonuc vermedi benim gibi telefonunda hic bir ilerleme olmayan arkadaslar oldugunu soyledi ve bende uye olup yapamayan arkadaslara yardimci olmak istedim bu arada ben ugraslarim sonunda yaptim. Cok fazla internete girmiyorum. Cevaplamada gecikirsem kusuruma bakmayin lutfen skype den ulasmaya calisirsaniz yardimci olmaya calisicam. ayhansahin20 adresim.

Not: Bilgisayardan çok iyi anlayanlar yada anladığını zanneden arkadaşlar lütfen benden yardım istemesin. Diğer arkadaşlara canı gönülden yardım edebilirim.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: sedat5453 ve urano

kaldera33

Üye
Selam arkadaşlar,

Lg g3 16 gb telefonum düşme sonucu hiç tepki vermiyor, iç ekran patlamış diyerek anakartını sağlam olan telefona takıp denedim,yine açılmadı. anakartını inceledim detaylı, kırık çatlak v.b. bir hata göremedim, bir umut varmı dır?

ufuksenyuz

Üye
hocam bnde brick ettim yanlışlıkla portta 9008 gözüküyo acaba müsaitseniz bi el atarmısnız.

Trojan89

Trojan89

Üye
    Konu Sahibi
Sayın arkadaşlar şu sıralar işlerim yoğun, foruma vakit ayıramıyorum. Ama yardımcı olmaya çalışacağım.

sweykk

Üye
hocam merhaba, skype [email protected] ekleyemedim sizi, yardımcı olabilir misiniz ?

Trojan89

Trojan89

Üye
    Konu Sahibi
Ben skype üzerinden, bir çok kişiyi kabul ettim içlerinden biri siz olmayasınız?

Son düzenleme:

bulx2

Üye
onur abi cevap verdim skypedan yardımcı olurmusun rica etsem

Üst Alt