Tavsiye LG G3 Hard Brick Kurtarma

Sponsorlu Bağlantılar

Trojan89

Trojan89

Üye
    Konu Sahibi
LG G3 Hard Brick Kurtarma
Selam arkadaşlar, android 6 sevdası yüzünden telefonunu brick edenler konuyu sizin için açtım. Telefonunuz hiçbir şekilde recovery, download modu, hiç açılmama vs. durumları mevcut ise komaya soktunuz demektir. Ne yaparsanız yapın telefondan tepki alamazsınız boşuna uğraşmayın. Çünkü emmc chipini sıfırlamış durumdasınız. Emmc nedir derseniz telefonun açılması için start verici menü, yani bir nevi bilgisayardaki bios. Çözümü telefoncuların bilgisi ve inisiyatifine göre değişir. Jtag yapma, emmc chip değişimi yada anakart değişimi araya bi telefon parası kaçmış gibi örneklenebilir. Durumu komada olan tüm arkadaşlara yardımcı olmaya çalışırım, lakin telefonu açacak kadar eliniz ve beceriniz yatkın olmalı. Öncelikle, aşağıdaki linklerden telefonunuzun versiyonuna göre 16/32 zip dosyasını indirmeniz gerekli. Akabinde diğer işlemleri birlikte yaparız. İletişim için PM atmanız yeterli..

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: 2463912, mahsum-usta ve bilal72

uzman0725

Üye
Hocam resimi anlamadım ben çizgi ile gösterilen 2 GND yi mi birleştiriyoruz ?
Bana bi ulaşırsanız sevinirim şu telefonu yapana LG BELLO telefon hediye edecem :)

Trojan89

Trojan89

Üye
    Konu Sahibi
Telefonları yapmak için açtım zaten konuyu ;) hallederiz hocam

Trojan89

Trojan89

Üye
    Konu Sahibi
Telefonları yapmak için açtım zaten konuyu ;) hallederiz hocam

uzman0725

Üye
Hocam nasıl halletcez yardım edın tel verın bişi yapalım :)

Nuru TaşDemir

Nuru TaşDemir

Üye
En aşağıda resimdeki kablo nedir?
Ethernet değil, 10 tane pin var

Trojan89

Trojan89

Üye
    Konu Sahibi
Aşağıdaki entetnet girişi ile bir işimiz yok. Onu görmezden gelin.

uzman0725

Üye
Hocam no at bi şekilde yapalım sizi beklıyorum

Trojan89

Trojan89

Üye
    Konu Sahibi
öncelikle o verdiğim linkteki 16/32 hangi versiyon mevcutsa elinde onu indir dostum

uzman0725

Üye
indirdm

Trojan89

Trojan89

Üye
    Konu Sahibi
Tamamdir o zaman. Simdi telefonun arkasini sokeceksin, alti ustlu iki parcadir usttekini cikarman yeterli. Daha sonra ust kapagin altinda sim kart girisi yanindaki koruyucu levhayi cikarman gerekli, klipslidir dikkatlice onuda cikart. Artik ekteki resimde olan chip karsina cikacak

Trojan89

Trojan89

Üye
    Konu Sahibi
Ne oldu dostum, geri dönüş yapmadın?

• Beğen
Tepkiler: zbyr7373

zbyr7373

Üye
Trojan89 sonra ne yapicaz benim de ayni sorun oldu
Kisa devreyi nasil yapacaz neyle yapacaz bana detayli anlatabilir misin yelefon numarami versem sana

• Beğen
Tepkiler: turgay2834 ve Trojan89
Trojan89

Trojan89

Üye
    Konu Sahibi
Ben şuan çalışıyorum, gece 12 den sonra yada yarın gün içinde öğlen 3 e kadar boş vaktim var. Sıkıntınız hallolur orayı kolay. Gece 12 de müsait olur musun

zbyr7373

Üye
Ewet hocam gece 12 de musaitim. Ben android 6 yi 1 ay once yukledim sorun bugun oldu. Download moda alinmiyor. Bir kere aldi dwn moduna daha da almiyor

Trojan89

Trojan89

Üye
    Konu Sahibi
Tamam müsaitsen gerekli olan yazılımı indir, elimizde hazır olsun. Ayrıca telefonun şu an hiç açılmıyor mu yoksa android 6 var rom değişikliği mi yapamıyorsun?

tevez2132

Üye
Selam arkadaşlar, android 6 sevdası yüzünden telefonunu brick edenler konuyu sizin için açtım. Telefonunuz hiçbir şekilde recovery, download modu, hiç açılmama vs. durumları mevcut ise komaya soktunuz demektir. Ne yaparsanız yapın telefondan tepki alamazsınız boşuna uğraşmayın. Çünkü emmc chipini sıfırlamış durumdasınız. Emmc nedir derseniz telefonun açılması için start verici menü, yani bir nevi bilgisayardaki bios. Çözümü telefoncuların bilgisi ve inisiyatifine göre değişir. Jtag yapma, emmc chip değişimi yada anakart değişimi araya bi telefon parası kaçmış gibi örneklenebilir. Durumu komada olan tüm arkadaşlara yardımcı olmaya çalışırım, lakin telefonu açacak kadar eliniz ve beceriniz yatkın olmalı. Öncelikle, aşağıdaki linklerden telefonunuzun versiyonuna göre 16/32 zip dosyasını indirmeniz gerekli..
İletişim: Skype - onurrr.demirrr

Kardeş benim cihaz açılmıyor ekran siyah fakat PC ye bağlandığında qualtcom yazıyor cihazın içini açmak zorundamıyım

Trojan89

Trojan89

Üye
    Konu Sahibi
açmaya gerek kalmaz 9008 portu aktif ise.

hasioglu

Üye
iyi akşamlar ...secure booting error yazısı çıkıyor benim g flex te ..sorun ne olabilir acaba...

Trojan89

Trojan89

Üye
    Konu Sahibi
cihaz 9008 portu üzeriden bağlımı ?

Üst Alt