LG G3 HARD BRİCK (KOMA) OLMUS TELEFONU KURTARMA %100 COZUM

Sponsorlu Bağlantılar

datdiridat

Üye
valla helal olsun...
tüm dediklerini tek tek yaptım...
her şey yolunda şu an...
android is starting
Optimising app 26 of 62... devam ediyo....
hadiii...
telden vazgeçtiydim ya la...
söke taka söke taka vidalarını bile attıydım...
bide açılınca sim kart görmeme sorunu düzelmişse varyaaaaa...
bi misket bi kolbastı ne biliyim bir halay...
olur yani...
..
tüh beee....
olmadı..
tam ülke seçtim, mavi ekran çıktı yine kapandı...

Son düzenleme:

denizci35

denizci35

Üye
Nasıl bu hale getiriyonuz telefonu ben anlamıyorum :) ben kaç kere rom attım root attım bir şey yok

Cbayhan21

Cbayhan21

Kapalı Hesap
Allah razı olsun

emrahim54

emrahim54

Üye
Arkadaşlar durup dururken susan telefonda iş yararmı akşam deniyecem ama resimler açılmıyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ByOnurAlakus

ByOnurAlakus

Üye
Selamınaleyküm arkadaşlar kolay gelsin hepinize bende bir tane d855 g3 var bende 5.0 yüklerken komaya soktum şuan çıkaramıyorum kafayı yedim herşeyi yapıyorum ama illahaki bir yerde hata veriyor istanbul avcılara yakın birisi varsa bana bi yardımcı olsun

ademalakas

Üye
Selamınaleyküm arkadaşlar kolay gelsin hepinize bende bir tane d855 g3 var bende 5.0 yüklerken komaya soktum şuan çıkaramıyorum kafayı yedim herşeyi yapıyorum ama illahaki bir yerde hata veriyor istanbul avcılara yakın birisi varsa bana bi yardımcı olsun
Halledemediysen yardimci olalim

LG-D850 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mkalkan21

Üye
hocam anlatım iyi güzel de şu resimler açılmıyor o yüzden yazı işlevselliğini yitirmiş. bi el atsanız konuya çok iyi olacak. varsa resimleri koyun yoksa da resimsiz anlatımla yazıyı düzenleyin çünkü acilen ihtiyacım var bu yazıya

olaylarafransız

Üye
Selamlar olsun hocam. Hocam burdaki yazılanları uyguladığımızda, telefonun içindeki bilgiler silinir mi? Silinmesi halinde geri kurtarılabilir mi?