Lg G3 geçersiz pil uyarısı verip kapanmasi

Sponsorlu Bağlantılar

halilibo.37

Üye
    Konu Sahibi
Lg G3 geçersiz pil uyarısı verip kapanmasi
Merhabalar mavi ekran hatası olan g3 iki açmayı başardık ancak bu sefer de geçersiz pil uyarısı veriyor ilk açılışta ve 20 saniye içerisinde cihaz kapanıyo Android sürüm 6.0 bu arada ilk açılışta MMC ile alakalı bı uyarı çıkıyo ve hemen gidiyo zaten o böyle bişey başına gelen var mı veya çözüm için önerisi olan var mı ? Şimdiden teşekkürler

Bysnbad

Bysnbad

Kapalı Hesap
Cihazınızın ömrü dolmuş sanırım

halilibo.37

Üye
    Konu Sahibi
Allah razı olsun çok aydinlaattin kardeşim:)

• Beğen
Tepkiler: DeV/AsA
ZaZuM

ZaZuM

Üye
Aynı sıkıntı bende De olmuştu 3845#*855# yapıp hıdden menü ye Girip oradan ayarlar dan batarya ayarı var fake batarya yi on yapman lazım da cihaz hiç açılmıyor sanırım sıfır batarya ile denedin mi

Misafir - 88922

Bende g4 var bendede 6.0 android surum var bende ayni sorunu yasiyordum cozum cokta iyi degil ama guc tasarrunu cok kullqnmandan kaynaklaniyor olabilir telefonunu acildiginda uyari gelmeden direk guc tasarrufunu aktif et kapandiktan sonra yine telefonu ac ve guc tasarrufunu kapat (TELEFON HER BASLADIGINDA BUNU YAPMAN LAZIM)

Bleistift

Bleistift

Üye
LG MOBİLE SUPPORT TOOL ile bilgisayardan Yeni sistem yüklemesi yapabilirsin. Belki düzelir

Misafir - 787719

ZaZum çok teşekkür ederim.Söylediğiniz gibi yaptım.Geçen Cuma günü geçersiz pil uyarısının ardından kapanma sorunları yaşamıştım.O gün kodu kullanarak sorun geçici olarak düzelmişti.Bugün yine aynı sorunla karşılaşınca eşimin tlf'undan araştırırken sizin önerinizi uyguladım,of bataryayı on yaptım,düzeleceğinden eminim,çok sağolun.

Üst Alt