İpucu LG G3 Deneyimlerim

Sponsorlu Bağlantılar

xmustx

xmustx

Üye
Güle güle kullan :)

Mem_et

Mem_et

Üye
Güzel ve açıklayıcı bilgilerin için çok teşekkür ederim. ..

umutku84

umutku84

Üye
Sarj nasıl o kadar gidiyor abi ben aktif kullansam 8 saat anca benim telefonda mi sorun

Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
    Konu Sahibi
Tatavaa

Tatavaa

Üye
Arkadaşlar sizce hangi rengi daha güzel duruyor ? Ve Beyaz renk cihaz kullananlar kullandıkça sararma vs. sorunlar ile karşılaşıyor musunuz ?

PrisonerMacTavish

PrisonerMacTavish

Üye
Tek merakım lumia 920yi ne yaptın ? :D

heathrow

heathrow

Üye
Güle güle kullanın.

Kapanma sorunu her cihazda var mıdır?

Bir arkadaşa tavsiye ettim birkaç cihaz. Yurtdışına gidecek. Aralarında G3 de var, tavsiye ettiklerim arasında. Sorun yaşar mı G3 alırsa?

Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
    Konu Sahibi
Güle güle kullanın.

Kapanma sorunu her cihazda var mıdır?

Bir arkadaşa tavsiye ettim birkaç cihaz. Yurtdışına gidecek. Aralarında G3 de var, tavsiye ettiklerim arasında. Sorun yaşar mı G3 alırsa?
Yurtdışından alınan g3 lerde sıkıntı yok. Ben Yurt dışından aldım sıkıntı çıkmadı. Kesinlikle memnun kalır. İçi rahat olsun. Kesinlikle tavsiye ederim.

>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
:D G3'ün ekranı gerçekten uç nokta ya. Müthiş pixel yoğunluğu var.

Silinen Üye 2553822

Kapalı Hesap
Ben de 27 temmuz'dan beri kullanıyorum telefonu. Çok memnunum özellikle de tasarımı ve kamerasından. Pili de 1 günü rahat çıkartıyor. Fakat şöyle küçük bir problemim var ki, ne yapsam çözemedim. Arada internette aynı problemi yaşayanları gördüm fakat çözüm önerisi olan yok.

Problemim şu, bildirim paneli ayarını istediğim şekilde yapıyorum. Fakat telefonu tekrar başlattıktan sonra benim yaptığım sıralamanın en başına quickmemo, en sonuna quick remote ekleniyor. Bu problemi yaşayan var mıdır benim gibi?

nokia 603

Üye
hocam oyun performansi asphalt 8 modern combat ve diger seneki cikan oyunlar kasar mi yuksek grafik ayarlarinda

0MG90

0MG90

Üye
2k destekli oyunlar çıkınca donanımı yetmeyecek, bunu araştırabilirsiniz diğer sitelerden

TheDarkStar7

TheDarkStar7

Üye
2k destekli oyunlar çıkınca donanımı yetmeyecek, bunu araştırabilirsiniz diğer sitelerden
Bunda haklısın ama ayar düşürmede olur diye düşünüyorum o 2k ekran sadece reklam amaçlı şarj ve performans düşmanı samsungda sazan gibi onun peşine takıldı

• Beğen
Tepkiler: nokia 603

nokia 603

Üye
hocam ne dersiniz ben full oyun oynarim g3 mu g2 mi lutfen ikisinden birini secin

nokia 603

Üye
2 ile 3 gb versiyonlarinin arasinda performans farki varsa 3 gb lik

Üst Alt