LG G3 Beat D723 Kasma Sorunu.

Sponsorlu Bağlantılar

ismailqwe

Üye
    Konu Sahibi
LG G3 Beat D723 Kasma Sorunu.
Arkadaşlar 15 ay garantisi var sürüm 5.0.2 yüklü olan uygulamalar
facebook-whatsapp-swarm-opera-clashOfclans-bilardo oyunu- drift racing-dr driving- retrica -shazaam - steam - cleenmaster

mesela bi uygulama açınca onu alta alınca giriş ekranında 4-5 sanie kasıyo sonra kendine geliyo bu sorunu nasıl çözebilirim format harici

CsWqIve34

Üye
Arkadaşlar 15 ay garantisi var sürüm 5.0.2 yüklü olan uygulamalar
facebook-whatsapp-swarm-opera-clashOfclans-bilardo oyunu- drift racing-dr driving- retrica -shazaam - steam - cleenmaster

mesela bi uygulama açınca onu alta alınca giriş ekranında 4-5 sanie kasıyo sonra kendine geliyo bu sorunu nasıl çözebilirim format harici
hafiza cok doluysa olabilir

ismailqwe

Üye
    Konu Sahibi
değil %50 si dolu
yardım

ismailqwe

Üye
    Konu Sahibi
format ile alakası oldugunu sanmıyorum telefonu alalı 3 gün oldu format attım kendi uygulamalarımı yükledim orda yazdıklarımı yani root olur vs hızlandırmak için neler yaapılabilir onu soruyorum hemen format demeyin

CsWqIve34

Üye
format ile alakası oldugunu sanmıyorum telefonu alalı 3 gün oldu format attım kendi uygulamalarımı yükledim orda yazdıklarımı yani root olur vs hızlandırmak için neler yaapılabilir onu soruyorum hemen format demeyin
güc tasarrufunu kapat faydasi olur

byAndroid

byAndroid

Üye
1 gb ram li telefona lolipop verirsen bu olur. Ram yetmiyor kardeşim o yüzden ana ekrana geçerken bi süre bekliyorsun Arayüz kendini yeniden başlatıyor. Sana önerebileceğim tek şey facebook uygulamasını kaldır onun yerine tarayıcı dan yada facebook lite uygulamasından gir, clean masteri da kaldırabilirsin çok bişeye yaradığı yok gerektiğinde kurarsın. Bunlar çare olmazsa. Lolipoptan kitkat a dönmeniz en hayırlısı

ismailqwe

Üye
    Konu Sahibi
cleenmasteri kaldırdım hızlandı baya telefon ramin %55 i kullanılıyor bu arada

Sarangni

Sarangni

Üye
Kurmayın CleanMaster gibi uygulamalar. Sistem hızlandırdığını , batarya performansı yaptığını söyleyen uygulamaların %90 fazlası gereksiz ve çok ram kullanıp sistemi tıkıyor. İlla ki bir temizleyici kullanacaksanız Ccleaner kullanın.

vedatvedat

vedatvedat

Üye
1 gb ram li telefona lolipop verirsen bu olur. Ram yetmiyor kardeşim o yüzden ana ekrana geçerken bi süre bekliyorsun Arayüz kendini yeniden başlatıyor. Sana önerebileceğim tek şey facebook uygulamasını kaldır onun yerine tarayıcı dan yada facebook lite uygulamasından gir, clean masteri da kaldırabilirsin çok bişeye yaradığı yok gerektiğinde kurarsın. Bunlar çare olmazsa. Lolipoptan kitkat a dönmeniz en hayırlısı
Evet arkadaşlar bu sorun var ram yetersiz kalıyor bencede facebook WhatsApp opera web aynı anda kullansam bu sorun var. Kitkat a dönmek basit değil ki root etmek boot kilit kırmak istemiyorum

byAndroid

byAndroid

Üye
Evet arkadaşlar bu sorun var ram yetersiz kalıyor bencede facebook WhatsApp opera web aynı anda kullansam bu sorun var. Kitkat a dönmek basit değil ki root etmek boot kilit kırmak istemiyorum
Nokta atışı yaptım kardeşim başka yapılabilecek birşey yok sorun ortada

dragonmhmt

dragonmhmt

Üye
Bu telefon kıtkattayken de kasıyordu annemde var lolipop a geçirdim sıfırdan kurdum herşeyi kıtkat a göre iyi tabi bu telefon temizlediği için böyle ilerde kıtkattan beter olabilir.
Bu telefon birtek cm yuklersen kasmaz uygun recovery ve rom varmı bilmiyorum ama.

vedatvedat

vedatvedat

Üye
Bu telefon kıtkattayken de kasıyordu annemde var lolipop a geçirdim sıfırdan kurdum herşeyi kıtkat a göre iyi tabi bu telefon temizlediği için böyle ilerde kıtkattan beter olabilir.
Bu telefon birtek cm yuklersen kasmaz uygun recovery ve rom varmı bilmiyorum ama.
Bu telefon Türkiye için D723 cm rom yok ben hiç görmedim

dragonmhmt

dragonmhmt

Üye
D724 gibi bir model vardı sanırım ona cm var bunada uyuyor diye okumuştum dh ana konusunda bir bak istersen yardımcı olurlar.

ismailqwe

Üye
    Konu Sahibi
tamam kardeşim cm olayı falan nedir acaba

dragonmhmt

dragonmhmt

Üye
Google ın verdiği saf androıdi bazı geliştiriciler portluyor başka cihazlara.
İyi bir rom olursa Nexus cihazlar gibi oluyor cihazınız. Saf Android oldukça serıdır.

ismailqwe

Üye
    Konu Sahibi
değişiklik oluyomu menüde olsun vs

dragonmhmt

dragonmhmt

Üye
Herşeyi farklı aşırı sade :-D