LG G3 BATARYA ORANI

Sponsorlu Bağlantılar

derya1978

Üye
    Konu Sahibi
LG G3 BATARYA ORANI
s.a arkadaşlar lg g3 cep telefonumun bataryası bl-53yh

ne kadar eskidiğini ne kadar bataryanın kayıp olduğunu nasıl görebilirim

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Aleykumselam.Oranı Dediğiniz Yani Cihazi Sıfır Aldığınızda Atıyorum 2 Gün Gidiyorsa 2 3 Sene Sonra 1 veya 1.5 Gün Gider Bu Normal Birşey.Hatta 2 3 Sene Sonra Bataryalar Genelde Çöp Olur

• Beğen
Tepkiler: derya1978

derya1978

Üye
    Konu Sahibi
Aleykumselam.Oranı Dediğiniz Yani Cihazi Sıfır Aldığınızda Atıyorum 2 Gün Gidiyorsa 2 3 Sene Sonra 1 veya 1.5 Gün Gider Bu Normal Birşey.Hatta 2 3 Sene Sonra Bataryalar Genelde Çöp Olur

merhaba

ne kadar bataryanın öldüğünü gösteren program diyorum

ben kendim bu telefonu 5 sene kullandım yenş kendime telefon aldım bu lg g3 annem kullansın diye vereceğim bataryasını değiştireceğim lg g3 orjinal batarya 99 tl satılıyor ölçmem lazım ondan sordum
Mesaj birleştirildi:

bu prgramı telefona mı indireceğim

• Kahkaha
Tepkiler: fatihmenteş
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
merhaba

ne kadar bataryanın öldüğünü gösteren program diyorum

ben kendim bu telefonu 5 sene kullandım yenş kendime telefon aldım bu lg g3 annem kullansın diye vereceğim bataryasını değiştireceğim lg g3 orjinal batarya 99 tl satılıyor ölçmem lazım ondan sordum
Mesaj birleştirildi:

bu prgramı telefona mı indireceğim
O Cihazin Orjinal Bataryası Halen Varmıdır Bilmem.Eğer Bataryada Ani % Düşüşleri veya Aniden Kapanma vs Gibi Sorunlar Yoksa Kullanılır.Diğer İhtimal Performansndan Memnun Değisinizdir Yine Değiştirilir

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve derya1978

derya1978

Üye
    Konu Sahibi
O Cihazin Orjinal Bataryası Halen Varmıdır Bilmem.Eğer Bataryada Ani % Düşüşleri veya Aniden Kapanma vs Gibi Sorunlar Yoksa Kullanılır.Diğer İhtimal Performansndan Memnun Değisinizdir Yine Değiştirilir

burda orjinal garantili batarya

arslan3332

arslan3332

Üye
Telefonu kendin kullanmışsın.Bataryada ani kapanma,bekleme süresinde hızlı kayıplar vs. varsa ömrünü doldurmuştur.Tavsiye istersen al kullan.İlla ki bataryayı ölçüp karar vermek istiyorum diyorsan ya arkadaşların tavsiye ettiği uygulamayı kullan yada resimde ki gibi cihaz alıp ölçüm yapabilirsin.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve derya1978
supragt

supragt

Üye
Lg G3 ve G4 modellerinin ekranı 2K olduğundan batarya sorunu yaşayanlar bir hayli fazla. Cihazı uzun zamandır kullanıyorsan büyük ihtimalle batarya eskimiştir. Deji batarya deneyebilirsin kullananlar genelde memnun.

• Beğen
Tepkiler: derya1978

derya1978

Üye
    Konu Sahibi
Lg G3 ve G4 modellerinin ekranı 2K olduğundan batarya sorunu yaşayanlar bir hayli fazla. Cihazı uzun zamandır kullanıyorsan büyük ihtimalle batarya eskimiştir. Deji batarya deneyebilirsin kullananlar genelde memnun.

5 yıllık telefon en son 2,5 sene önce garantisi varken batarya değişti

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK