LG G2'ye S5'in Güç Tasarrufları Olur Mu?

Sponsorlu Bağlantılar

Sucrofe

Sucrofe

Üye
    Konu Sahibi
Konu güncel

enterneoll

enterneoll

Üye
dur senin için bakıyorum xda'ya bu konuyu görmekten bıktım :Dmalesef öyle bişey yok g2 için

Sucrofe

Sucrofe

Üye
    Konu Sahibi
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Lg bu modunda isimini değiştirip sunmamış mı? :D

• Beğen
Tepkiler: Kontrol

logi666leboss

Üye
Xposed installer ile boyle bir uygulama mümkün yalniz ben LG g3 de s5 in ultra güç tasarrufu modunu yükledim uyumlu olmadığından cihaz kabul etmedi

Fenomenon

Fenomenon

Üye
LG telefonlara s5'in güç tasarruf modu olmaz çünkü o sadece amoled ekranlara özel bir özellik. Ekran amoled olmadan istediğin kadar uğraş hiçbir işe yaramaz.

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
LG telefonlara s5'in güç tasarruf modu olmaz çünkü o sadece amoled ekranlara özel bir özellik. Ekran amoled olmadan istediğin kadar uğraş hiçbir işe yaramaz.
haklısın samsung un telefonları amoled ve amoledler siyah ekranda çok çok az güç tüketiyorlar ama lcd (yani g2 deki gibi bir ekran) siyah ekranda beyazdan bile fazla güç harcayabiliyor onun için pek heveslenmeyin yapılsa da pek sağlıklı çalışacağından emin değilim

----

bende de g2 var sizce hangi custom rom daha iyi stock romdaki kamera lagı custom romlarda giderilmiş mi ve xda da bir geliştirici 4k ve 1600 iso değerleri için bir mod yapmıştı o custom romlarda çalışıyor mu ?

bytllh

bytllh

Üye
Galaxy s3 e bile portlandı o. Custom romlarla yapıldı ama lg yi duymadım hiç:)