''LG G2'' Teknosa tarafından önsiparişe sunuldu

Sponsorlu Bağlantılar

fk555897

fk555897

Üye
Nexus 5 mi G2 mi ?
Bu telefon da çok cezbetti beni ...
Nexus 5, G2'nin saf android kullanan versiyonu olur. Yani donanım olarak aynı olur. Multimedya, ekran gibi özellikler G2'de daha iyi.
Nexus 5 mi G2 mi ?
Bu telefon da çok cezbetti beni ...
Nexus 5, G2'nin saf android kullanan versiyonu olur. Yani donanım olarak aynı olur. Multimedya, ekran gibi özellikler G2'de daha iyi.

• Beğen
Tepkiler: Dede

KayraBey

KayraBey

Üye
Bende böyle düşünüyorum.Fiyatıda biraz daha ucuz olur.Aslında aynı kasa üzerine çıksa onu da düşünebilirim.Bu özelliklerde saf android akıcı olur diye düşünüyorum.Kim ne derde desin telefon harika.Az önce bir inceleme videosu daha inceledim iki kat hayran kaldım :)

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Ama su nexus 4 u teknosaya bir iade edeceğim kismetse bunu acagim teknosadan:)

1400 e almistim ... 200 tl fark verip bunu alacağım . Yeter ki iade edeyim bir .

• Beğen
Tepkiler: Dede
KayraBey

KayraBey

Üye

1400 e almistim ... 200 tl fark verip bunu alacağım . Yeter ki iade edeyim bir .
Ne oldu ki senin telefona :zong:

• Beğen
Tepkiler: DiaBLoS
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Ne oldu ki senin telefona :zong:

Abi yüksek sesli ortamlar da video çektiğim zaman hoparlörden cızırtılı bozuk ses geliyor .
Bu da beni rahatsız etti ciddi şekilde ...
3.kez gitti cihaz servise daha gelmedi 15 gündür .:)

Invoke

Invoke

Üye

Öyle iade oluyor mu abi?

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Kardeşim cihaz 7 kere giderse herhangi n
sebepten olursa olsun iade oluyormus .:)
Ya da ayni sebepten 3 yada 4 defa giderse de ayni şekilde iade sebebi

Invoke

Invoke

Üye
Anladım, demek ki sizin cihaz epey bir kez gitti garantiye ? :/

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Dediğim gibi cihazın hoparlöründen memnun degilim :)

oktaygezgin

oktaygezgin

Üye
lg guzel telefon çıkarmış ammaa lg'nin kötü bir huyu var çıkarmış olduğu amiral gemisi diye nitelendirdigimiz telelefonlarina güncelleme veremiyor yada vermiyor telefonları çıkartiyor sonra öksüz ve yetim bırakıyor onun için kalıbına ve özelliklerine bakıpta aldanmamak lazım lg'mi hiç bulaşma

Invoke

Invoke

Üye
lg guzel telefon çıkarmış ammaa lg'nin kötü bir huyu var çıkarmış olduğu amiral gemisi diye nitelendirdigimiz telelefonlarina güncelleme veremiyor yada vermiyor telefonları çıkartiyor sonra öksüz ve yetim bırakıyor onun için kalıbına ve özelliklerine bakıpta aldanmamak lazım lg'mi hiç bulaşma

Kulaktan dolma lafları bu kadar net söylemeyin, lütfen. Gayet güncelleme alıyor, samsung ne kadar alıyorsa... Sony ne kadar alıyorsa... htc ne kadar alıyorsa o kadar... Hepsinin amiralleri hemen hemen aynı güncellemeyi alıyorlar. Cihaz nuxus değilse güncelleme konusu pek farklı olmuyor.
Kısacası G2 güncellemesini alır.

• Beğen
Tepkiler: Elektr0
Elektr0

Elektr0

Üye
:dry::kotu: Güncel haberleri okumamış Dh nin ön incelemelerini izlememişsiniz . LG yaptıgı hatayı kabul edip biz artık telefonlarımaza destek vereceyiz diyo Türkiyeyi Avrupa olarak sayıyor artık + olrak LG G2 piyasaya çıktıktan sonra 4.3 güncellesini bölgelere göre alacak. Google bu yazdıgınız yorumun içeriğini bulmakta zorluk çekmez. LG hakkında google"da arama yapan insanlara sizin yorumlarınızı gösterip yalnış etkilenmelerine sebep olursunuz ama LG önceden güncelleme vermiyordu derseniz daha mantıklı bir yorum olup cihazı alacak kişilere dogru örnek olmak yalnış olmayacaktır. :oke:
İyi forumlar
Kulaktan dolma lafları bu kadar net söylemeyin, lütfen. Gayet güncelleme alıyor, samsung ne kadar alıyorsa... Sony ne kadar alıyorsa... htc ne kadar alıyorsa o kadar... Hepsinin amiralleri hemen hemen aynı güncellemeyi alıyorlar. Cihaz nuxus değilse güncelleme konusu pek farklı olmuyor.

:oke: :sirit:

boran9999

boran9999

Üye
Cihazı aldım kullanıyorum; Telefonum iPhone5 di kardeşimde S4 var kıyasladığım kadarıyla Ekran reng kalite görünebilirlik açısından inanılmaz iyi mesela beyaz renkler inanılmaz canlı diğerlerinde hafif sarımtrakken bunda süt beyaz sihaylarda amoled ekrandaki başarılı görünebilirliliği aratmıyor oldukca geniş bir ekrana sahip donanım olarak tartışılmaz bir yapısı var antutu testlerinde S4 26.303 skor alıyor G2 34000 lerde skor herhalde S4 e gelen güncellemelerin yarısı buna gelirse 36-37.000 leri görürüz ısınma problemi yok denecek kadar az ses kalitesi oldukca başarılı kutudan cıkan kulaklık ses açısından oldukca geniş frekans aralığına sahip o çok pahallı kulaklıklartı aratmıyor. Kamera çok başarılı çektiğim resimlerde S4le aralarında cok fark yok aynı gibi ama iPhone5 den çok iyi. 32Gb hafızanın yaklaşık 21Gb sini kullanabiliyorsunuz 16Gb lı modellerden uzak durmak lazım diye düşünyorum. Gördüğüm kadarıyla en önemli sıkıntısı genişletilebilir hafıza desteği veradyo olmayışı şu ana kadar bir probleme raslamadım oyun olarak Dark avenger oynuyorum kusursuz çalıştırıyor

LimePie

LimePie

Üye

bir tek 4.4 alsın onada razıyım arkadaş başka bişi istemiyorum :D

LG.G2.32GB

LG.G2.32GB

Üye
Teknosa tarafından önsiparişe sunulan LG G2 fiyatıyla dikkat çekiyor. 1999 TL fiyat etiketi ile gelmesi ile beklenen telefon uygun fiyatı ile şaşırtıyor.

Teknosa 16 GB modeli için 1599 TL, 32 GB modeli için ise 1799 TL fiyat etiketi belirlemiş. Önsipariş verenlere özel olarak 129 TL değerinde kılıf hediyesi olduğunu söyleyelim.

LG G2‘nin teknik özelliklerini de verecek olursak eğer, 5.2″ büyüklüğünde ve 1920×1080 piksel çözünürlüğe sahip olan akıllı telefon 2.3Ghz saat hızında çalışan dört çekirdekli işlemci içeren Qualcomm Snapdragon 800 yonga setinden güç alırken, 2GB sistem belleği ve 16GB/32GB dahili veri kapasitesi sunuyor.

LG G2 akıllı telefon 13MP arka kamera yanı sıra 2.1MP ön kamera ile geliyor. Google Android 4.2.2 Jelly Bean mobil işletim sistemi üzerinde çalışan akıllı telefon 3.000mAh batarya barındırıyor.

yarın alıcam elime ulaşıcak yarın inşallah 32gb versiyonu siyah kılıflı