''LG G2'' Teknosa tarafından önsiparişe sunuldu

Sponsorlu Bağlantılar

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
Arkadaşlar bir türk sitesi bir fuarda telefonun incelemesini yapmış onu izledim, arka taraftakiler ses açma kapama tuşları ve ortadaki de kilit açıp kapama tuşu :)

Ayrıca ekran kilitliyken ekrana 2 kere dokunmanız kiliti açmaya, ekran açıkken iki kere dokunmanız kilidi kapamaya yarıyor :)

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Arkadaşlar bir türk sitesi bir fuarda telefonun incelemesini yapmış onu izledim, arka taraftakiler ses açma kapama tuşları ve ortadaki de kilit açıp kapama tuşu :)

Ayrıca ekran kilitliyken ekrana 2 kere dokunmanız kiliti açmaya, ekran açıkken iki kere dokunmanız kilidi kapamaya yarıyor :)

Evet telefonun özellikleri tanıtılmıştı. O tuşlara farklı görevler atayabiliyorsunuz.

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
Evet telefonun özellikleri tanıtılmıştı. O tuşlara farklı görevler atayabiliyorsunuz.

Teknosaya falan gelsede deneme fırsatımız olsa :) Gerçi alışveriş merkezlerinde telefonların bağlı olduğu o beyaz kabloyla kurcalayınca hemen ötüyo milleti telaşa sokuyo :D

• Beğen
Tepkiler: ANIL
blacktalon

blacktalon

Üye
Fiyati ucuz telefonumu satsam sifirini hemen alabilirim o derece ucuz ;)

MaxipmaN

Üye
ben beğenmedim : ?

papakudioflu

papakudioflu

Admin
yalnız arkadaşlar cihaz ithalatçı firma garantili olabilir. Teknosanın paralel ithalat yetkisi var.

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Nexus 5 i bekleyecegim derken birden bu çıktı karşıma . Kötü oldum :)

Akıncı

Akıncı

Üye
@Dede ilk aklıma sen geldin şimdiden hayırlı olsun :ehe

• Beğen
Tepkiler: Dede
By_Casparov

By_Casparov

Üye
Arkadaşlar garip bişey sorcam :D Üstteki fotoğrafda telefonun arkasında kameranın hemen alt tarafında sanki bi aşağı birde yukarı ok var ordaki şey aşağı yukarı mı gidiyo ? :D
ya ben onu kamera kapağı sanmıştım :kop::ah

gkcll

gkcll

Üye
Lg g pro kullanan biri olarak diyorum samsungu millet neden aldigini bilmiyor herkes degil tabi halen s3 diyenler var g pro karsilastirmalarinda o kesimler

adamlar her ayrintiyi dusunmus bi ekrani var eger lg g pro ve g yada g2 bir telefon kullaniyorsaniz size tv niz pc niz gibi ekranlar berbat gorunebilir. 2 hafta oldu allali. G2 yi beklemedik lg turkiyeye gec telefon gonderiyor diye de bak su lg nin yaptina. Simdi g pro da duser simdi.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: blacktalon ve DiaBLoS
skylinegti

skylinegti

Üye
tek kelimeyle HARİKA...

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Lg g pro kullanan biri olarak diyorum samsungu millet neden aldigini bilmiyor adamlar her ayrintiyi dusunmus bi ekrani var eger lg g pro ve g yada g2 bir telefon kullaniyorsaniz size tv niz pc niz gibi ekranlar berbat gorunebilir. 2 hafta oldu allali. G2 yi beklemedik lg turkiyeye gec telefon gonderiyor diye de bak su lg nin yaptina. Simdi g pro da duser simdi.

Şans işte .:)

• Beğen
Tepkiler: Dede
Invoke

Invoke

Üye
Teknosaya falan gelsede deneme fırsatımız olsa :) Gerçi alışveriş merkezlerinde telefonların bağlı olduğu o beyaz kabloyla kurcalayınca hemen ötüyo milleti telaşa sokuyo :D

Derdimiz o beyaz kablo olsa, bazı işsizler gidiyor, desenli kilid filan koyuyor, telefona bakamıyorsun sonra. Hayır amacınız ne anlamıyorum ki. Demin gittim Xperia Z'yi aldım elime annenizin kızlık soyadı yazıyordu.... :zzz:

Lg g pro kullanan biri olarak diyorum samsungu millet neden aldigini bilmiyor adamlar her ayrintiyi dusunmus bi ekrani var eger lg g pro ve g yada g2 bir telefon kullaniyorsaniz size tv niz pc niz gibi ekranlar berbat gorunebilir. 2 hafta oldu allali. G2 yi beklemedik lg turkiyeye gec telefon gonderiyor diye de bak su lg nin yaptina. Simdi g pro da duser simdi.

G Pro 1600 lira şuan o da teknosada yani, başka yerlerde daha da ucuza bulunabilir demek ki. Aynen dediğin gibi ekranları çok kaliteli, ekranda LG bir numara bence.

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Bu şekilde kötüleme yapamazsınız. Üslubunuza dikkat edin lütfen.

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Ali bu telefon alınır bence.Tasarım llsun özellik olsun gayet güzel.Üstelik kamerası çok iyi diyorlar.

Aynen abi .
Kamera , ekran benim icin cok önemli.
Nexus 5 düşünüyordum ... Ama aklima bu girdi . Çıkacak gibi de gözükmuyor :)

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Ali bu telefon alınır bence.Tasarım llsun özellik olsun gayet güzel.Üstelik kamerası çok iyi diyorlar.

Aynen abi .
Kamera , ekran benim icin cok önemli.
Nexus 5 düşünüyordum ... Ama aklima bu girdi . Çıkacak gibi de gözükmuyor :)