LG G2 Optimus G3 [V1.2 çıktı]

Sponsorlu Bağlantılar

Luck Star

Luck Star

Üye
Farkettiğim iki ayar eksik;
Knock on açma kapatma ayarı.
Ana ekran döndürme ayarı.

Bu ayarlarlar neden kaldırılmış anlamadım...

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Beyler yeni sürüm çıktı mı?

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
    Konu Sahibi
Beyler yeni sürüm çıktı mı?
yok daha çıkmamış çıktıysa da baktığım tr formuna eklenmemiş istersen xdaden bak sadece farklı bir rom çıkmış g3 için
böyle bişey yarın eklerim optimus ya da cloudyle alakası yok

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Ben de onu gördüğüm için duraksadım bir an. Acaba iyi midir Optimus'tan?

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
    Konu Sahibi
Ben de onu gördüğüm için duraksadım bir an. Acaba iyi midir Optimus'tan?
henüz yorum yok yorumlar gelisin söylerim videosu bu
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Yeni özelliklerin olduğunu sanmıyorum. Daha stabil olabilir, bu kadar.

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Biraz şişme yaptı sanki. Kurduğumda daha stabildi. Belki bazı işlemler yaptığım için olabilir.

NR6630

NR6630

Üye
Teşekkür ederim. Gerçekten çok güzel bir rom. Şimdilik sorunsuz. Telefon resmen g3 gibi oldu. Çok iyi yapılmış.Sihirli odaklama nedir bu arada.
:bleh:hacı sihirli odaklamayı ancak biz LG G3 sahipleri bilir gelde anlatayım üzülme bari :ehe:ehe

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
    Konu Sahibi
:bleh:hacı sihirli odaklamayı ancak biz LG G3 sahipleri bilir gelde anlatayım üzülme bari :ehe:ehe
:alkis500 tl gibi bir fark için değmez asla,:bleh: ne işine yaradı onu de bakım hiçbişey tabi ki:ehe:ehe:bangin:

• Beğen
Tepkiler: nsren
NR6630

NR6630

Üye
Son düzenleme:
Luck Star

Luck Star

Üye
Anaekran yan döndürme ayari nerede bilen varmi? Kendinden emin olan arkada* var diyordu

nsren

nsren

Üye
Anaekran yan döndürme ayari nerede bilen varmi? Kendinden emin olan arkada* var diyordu
Knock kod icin söyledim. Launcher uygulamasi ile ana ekran da dönüyor. Cok zor bi is degil. Biraz arastir.
:alkis500 tl gibi bir fark için değmez asla,:bleh: ne işine yaradı onu de bakım hiçbişey tabi ki:ehe:ehe:bangin:
Bana laf atan kardesim oluyor bu arada :) kendisi yeni bir g3 aldi ya onun görgüsüzlügü var idare et :)

• Beğen
Tepkiler: aLoNeAnqe
aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
    Konu Sahibi
Knock kod icin söyledim. Launcher uygulamasi ile ana ekran da dönüyor. Cok zor bi is degil. Biraz arastir.
Bana laf atan kardesim oluyor bu arada :) kendisi yeni bir g3 aldi ya onun görgüsüzlügü var idare et :)
kusura bakmasın ben de biraz şey yaptım ama hemşerim nasıl olsa kıyamam

• Beğen
Tepkiler: nsren
nsren

nsren

Üye
kusura bakmasın ben de biraz şey yaptım ama hemşerim nasıl olsa kıyamam
Daha dogru düzgün kullanmayi bile bilmiyor :) eeeee görgüsüzün bir telefonu olmus:) neyse konu dagilmasin.
Hadi len ordan. Rom nedir root nedir diye bana sormayi biliyon :) bana anlatacakmis. :) android ne desem kahvalti oncesi aparatif zannedersin :)

• Beğen
Tepkiler: aLoNeAnqe
Luck Star

Luck Star

Üye
Her ikisi de var iyi bak demistin ;) knock kod ayari hidden menude var ama digeri yok

NR6630

NR6630

Üye
Daha dogru düzgün kullanmayi bile bilmiyor :) eeeee görgüsüzün bir telefonu olmus:) neyse konu dagilmasin.
Hadi len ordan. Rom nedir root nedir diye bana sormayi biliyon :) bana anlatacakmis. :) android ne desem kahvalti oncesi aparatif zannedersin :)
:D:alkis öncelikle hacılar bizler taa 2010 da romlarla uğraşıyoduk bilen bilir açın maemo bölümünü haalen ölümsüz imzamı taşır,,,:ehe:ehe:ehe box flaş,rom,neler çekti o n900 elimizden,,en sonunda pc ye çevirmiştik:thumbup: hatta birinde windows 95i kurmuştum cd bile yazmıştı valla usb li DVD-RW den ve ethernet kablo ile nete giriyordu ki orda bıraktık artık :ehe:ehe gerisini siz düşünün ona görebu arada konu da hali hazır açılmışken birtane sihirli odak göstermeden olmaz:thumbup::thumbup: kamera LG G3

buda karanlıkta makro mod

normal gündüz mod

ve son 1 sihirli odak daha

Ve normal çekim gündüz

Son düzenleme:

Üst Alt