LG G2 Optimus G3 [V1.2 çıktı]

Sponsorlu Bağlantılar

Luck Star

Luck Star

Üye
rom linki kırık ?

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
    Konu Sahibi
teşşekkür ederim ilginiz için. şuanda gerekli hazırlıkları yapıyorum biraz araştırma yapıyorum Allahın izniyle akşam yapıcam..

önemli tavsiyesi olan var mı ? şunu yap şunu yapma gibisinden ?
usta burdamısın yardımın lazım takıldım bır yerde
burdayım pcyi değiştirdim virüs felan bulasştı eskisi kadar çok giremiyom sorun nedir

Luck Star

Luck Star

Üye
burdayım pcyi değiştirdim virüs felan bulasştı eskisi kadar çok giremiyom sorun nedir

yükledim sorun yok teşekkürler :)

kk_Baseband flashladıktan sonra reboot a bastım yarımsaat lg logosunda kaldı sonra hard format atıp bastan yaptım arka arkaya sorunsuz şuan

• Beğen
Tepkiler: aLoNeAnqe
Sucrofe

Sucrofe

Üye
Konu çok geç açılmış. Ne zamandır kullanıyorum bu ROM'u ben.

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
    Konu Sahibi
Konu çok geç açılmış. Ne zamandır kullanıyorum bu ROM'u ben.
v1.2 çıktığı 2-3 gün içinde yükledim sanırsam 1.1 veya 1.0la karıştırıyo olabilrsin çıkar çıkmaz da yüklemiş olabilir 1.2 yi ama xdayı takip etmiyorum xdaya göre geç yüklemiş olabiririm başka bir popüler forumda bulup yükledim

Sucrofe

Sucrofe

Üye
v1.2 çıktığı 2-3 gün içinde yükledim sanırsam 1.1 veya 1.0la karıştırıyo olabilrsin çıkar çıkmaz da yüklemiş olabilir 1.2 yi ama xdayı takip etmiyorum xdaya göre geç yüklemiş olabiririm başka bir popüler forumda bulup yükledim
Hayır, v1.2'yi yükleyeli EN AZ 1 hafta oldu.

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
    Konu Sahibi
Tamam, hata bende. Dikkat etmemişim.
sıkıntı yok bir an kendimden şüphe ettim ama elimden geldiği kadar erken eklemeye çalışıyorum 1.3ü bekliyorum hem cloudy hem optıimusu ama hala çıkmadı herhalde

Luck Star

Luck Star

Üye
sıkıntı yok bir an kendimden şüphe ettim ama elimden geldiği kadar erken eklemeye çalışıyorum 1.3ü bekliyorum hem cloudy hem optıimusu ama hala çıkmadı herhalde

çıkmasın zaten 1.2 çok beğendim sorunsuz :D bir daha yüklemem rom felan :)

• Beğen
Luck Star

Luck Star

Üye
android L 4.5 çıkınca çıkar zaten daha çok var tahminimce

hiç gerek yok valla şuan bu özellikler bana uzun süre yeter yeni telefonlara bakmaya bile gerek yok . ekranı 2ye bölme çok lazımdı :)

• Beğen
Sucrofe

Sucrofe

Üye
v1.2 iyi fakat sanki şarj daha kötü v1.1'den.

Luck Star

Luck Star

Üye
bana şarj çok iyi geldi valla gözle göürlür biçimde çok iyi gidiyor..

bu lg health kaldırabilirmiyiz?

Üst Alt