Lg G2 Launcher tüm cihazlar için apk [root]

Sponsorlu Bağlantılar

atakanokur

atakanokur

Üye
    Konu Sahibi
Lg G2 Launcher tüm cihazlar için apk [root]
Merhabalar Lg G2 nin orjinal launcher ini XDA' da biR arkadaş Portlamayı başarmış. Kurmak için Root izni gerekli
linkteki dosyayı indirin ZIP i çıkarın içinden System e gelin sonra priv-app a gelin LGHome.apk dosyasını root explorer ile system/priv-app klasörüne kopyalatıp izinleri rw-r-r yapın cihazı yeniden başlatın ve LG G2 Launcher
İsterseniz G3 veya G4 temasını indirip görünümü değiştirebilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: en-sel

anılbaran

anılbaran

Üye
görsel eklermisiniz

atakanokur

atakanokur

Üye
    Konu Sahibi
Aksam eklesem olurmu suan musait degilim

atakanokur

atakanokur

Üye
    Konu Sahibi

akifd

akifd

Üye
Bildirim çubuguda değişiyormuş bildirimler menüsü felan

olcay 38

olcay 38

Üye
bende widget ekleme ve ana ekrandaki iconu kqldirirken hata veriyor (cihaz rootsuz)

maldanmehmet

Üye
mesela bende s3 mini var bunu yapinca system app den touchwiz i silmem lazim mi

maldanmehmet

Üye
Merhabalar Lg G2 nin orjinal launcher ini XDA' da biR arkadaş Portlamayı başarmış. Kurmak için Root izni gerekli
linkteki dosyayı indirin ZIP i çıkarın içinden System e gelin sonra priv-app a gelin LGHome.apk dosyasını root explorer ile system/priv-app klasörüne kopyalatıp izinleri rw-r-r yapın cihazı yeniden başlatın ve LG G2 Launcher
İsterseniz G3 veya G4 temasını indirip görünümü değiştirebilirsiniz.
izinleri rw r r yapin derken
ben cevaplayim kardes onu silmene gerek yok sadece recovery ile kur bunu calisir
konuyu acan arkadas kopyalin demis ama

atakanokur

atakanokur

Üye
    Konu Sahibi
mesela bende s3 mini var bunu yapinca system app den touchwiz i silmem lazim mi
hayır kardeşim hiçbirşey silme system/priv-app bölümüne kopyala sonra üstüne basılı tut permissions u rw-r-r olarak ayarla

Dn@

Dn@

Üye
hocam varsa lg g3 ve lg g4 temalarını verebilir misiniz ? Emeğinz için teşekkürler samsung ta lg kullanıyorum :)

askımm

Üye
hocam şimdi biz bunu yüklesek lg2 nin destekledigi temaları yükleye bilirimiyiz s4 dee.. s4 menüler karma karısık oldun S:S

Son düzenleme:

maldanmehmet

Üye
uugulamalarimiza ve foto lara bisey olmaz dimi hocam
bide benim s3 mini sorun olmaz dimi paketin icinde ki apk ye tiklayonca cozumleme hatasi diyordu da ondan bide geri touchwiz e donmek icin ne yapmamiz lazim?
Yalniz system dosyasinda priv app diye bisey yok sadece app var

atakanokur

atakanokur

Üye
    Konu Sahibi
uugulamalarimiza ve foto lara bisey olmaz dimi hocam
bide benim s3 mini sorun olmaz dimi paketin icinde ki apk ye tiklayonca cozumleme hatasi diyordu da ondan bide geri touchwiz e donmek icin ne yapmamiz lazim?
Yalniz system dosyasinda priv app diye bisey yok sadece app var

App icindeki lghome.apk yi system/priv-app e atiyoruz anlatamadim heralde :)
hocam şimdi biz bunu yüklesek lg2 nin destekledigi temaları yükleye bilirimiyiz s4 dee.. s4 menüler karma karısık oldun S:S

Evet tema indirip kurabilirsin sorun olmaz destekliyor

maldanmehmet

Üye
App icindeki lghome.apk yi system/priv-app e atiyoruz anlatamadim heralde :)

Evet tema indirip kurabilirsin sorun olmaz destekliyor
Ya ben anlatamadim indirdigim dosyayi system / priv - app den lg home cikartiyorum ama telefonda system klasorunde priv - app diye bisey yok

olcay 38

olcay 38

Üye
kardesim paket hatasi verdiyse yukleme yine de istiyorsan normal system/app icine at

tayren

tayren

Üye
Android sürümü düşük cihazlar da paket ayrıştırma hatası verir ve yüklenmez cwm ile flashlamayın hemen cihazınız brick olabilir...

mta122003

mta122003

Üye
kardeş bende priv-app yok onun yerine preinstall var app var

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
:tşk: eline sağlık :oke:

Üst Alt