★ Lg G2 Kullanıcıları Kulübü ★ 2.27 Ghz Snapdragon 800 ★

Sponsorlu Bağlantılar

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Benim de cihazlardan biri ithal diğeri TR ama ikisinde de güncelleme olarak geldi.

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
İstersen farklı bir ülkenin romunu flashla Almanya Hollanda vs.

ıRagnaRı

ıRagnaRı

Üye
Gizli menüden açılmıyor muydu lte?
Oradan aktif ediyorum. Sonra ağ modunda 1-2 dk görünüyor. Tekrar kayboluyor.
Bugün disarida olduğum zaman veriyi açtığımda 4G yazıyordu veri isaretinde. Eve geldim, tekrar H yazmaya basladi.

dragonmhmt

dragonmhmt

Üye
Oradan aktif ediyorum. Sonra ağ modunda 1-2 dk görünüyor. Tekrar kayboluyor.
Bugün disarida olduğum zaman veriyi açtığımda 4G yazıyordu veri isaretinde. Eve geldim, tekrar H yazmaya basladi.
Evde çekmiyor olabilir ben evdeyken 1 dış ya çekiyor ya çekmiyor 3g ye geçiyor sonra arada 4g geçiyor.
Bende 3g ye aldım direk.
4g nin daha çok yolu var 3g gibi kullanmak için.

Luck Star

Luck Star

Üye
LG G2 maceramız hüsranla sonuçlandı beklediğim gibi aynı sorun serviste yapıldığı halde garanti bitince yine başıma geldi. Dayanıksız LG kendini gösterdi. En ufak sorunu dahi olanlar garantiye gidip cihazı bıraksın yedek parça olmadığından g3 gönderiyorlar.

S7 Edge'ye geçerek kurtulmuş bulunuyorum sizlere kolay gelsin...

dragonmhmt

dragonmhmt

Üye
LG G2 maceramız hüsranla sonuçlandı beklediğim gibi aynı sorun serviste yapıldığı halde garanti bitince yine başıma geldi. Dayanıksız LG kendini gösterdi. En ufak sorunu dahi olanlar garantiye gidip cihazı bıraksın yedek parça olmadığından g3 gönderiyorlar.

S7 Edge'ye geçerek kurtulmuş bulunuyorum sizlere kolay gelsin...
Hayırlı olsun cihazınız. Benim G2 maşallah hiç sorun yaratmadı gps bozuk bi 1 sokak yanda gösteriyor [emoji1]

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Hidden menüde rastladım bu ayar şu duyduğumuz meşhur volte mi acaba?

On / Of diyor G2 destekliyor mu yani yok artık?

karayel90

karayel90

Üye
Hayırlı olsun cihazınız. Benim G2 maşallah hiç sorun yaratmadı gps bozuk bi 1 sokak yanda gösteriyor [emoji1]

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Benim G2 herhangi bir navigasyon uygulamasında GPS sinyalini hiç bulamıyor ama öteki uygulamalarda sıkıntı yok

cemal1982c

Üye
Merhabalar arkadaşlar herkesin geçmiş Kurban Bayramları nı kutlarım... Yaklaşık 2.5 yıldır LG G2 kullanıyorum, nasıl memnunmusunuz lolipop tan sizlerce bende geçmeli miyim lolipopa halen daha kitkat kullanıyorum da??

dragonmhmt

dragonmhmt

Üye
Merhabalar arkadaşlar herkesin geçmiş Kurban Bayramları nı kutlarım... Yaklaşık 2.5 yıldır LG G2 kullanıyorum, nasıl memnunmusunuz lolipop tan sizlerce bende geçmeli miyim lolipopa halen daha kitkat kullanıyorum da??
Lolipop zamanla kasmaya başlıyor hatalı sürümde bıraktı lg. Kardeşimdeki G2 de kıtkat şuan. 5.1.1 bari olsaydı keşke 5.0.2 de bıraktılar.

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
1 yılı aşkın lollipop kullanıyorum (Cloudy g3)
bi kasma veya şişme olmadı
yüklediğimden beri daha format yüzü görmedi telefon stock romdan bile daha stabil

cemal1982c

Üye
Şarj sorunu ve wifi sorunu var diyorlar bende bu sorunları duyunca açıkcası kararsız kaldım,

dragonmhmt

dragonmhmt

Üye
1 yılı aşkın lollipop kullanıyorum (Cloudy g3)
bi kasma veya şişme olmadı
yüklediğimden beri daha format yüzü görmedi telefon stock romdan bile daha stabil
Cloudy ve dorimanx kernel falan kullanırsa başka ama arkadaş stock lolipop kullanacak sanırım. Rom işine girerim derse zaten direk cloudy geçsin. :)

Z3 Compact cihazımdan gönderildi

Luck Star

Luck Star

Üye
Benim çöp oldu çekmecede yatıyor.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

GuiTaRisT111

GuiTaRisT111

Üye
Buralar dutluk olmuş.
Bir zat-ı muhterem yardımcı olursa sevinirim. 2 yıldan fazla süredir G2 kullanıyorum stock lollipoptayım hiç root rom işlerine girişmedim lakin telefonun arayüzünden artık sıkıldım. Hazır garantisi de bitmişken rom atayım diyorum. En iyi 2 rom bildiğim kadarıyla cyanogenmod ve cloudy. İkisinin arasında kaldım cyanogenmod 13 yükleyip keyfime bakacağım ama LG uygulamalarından ve bazı özelliklerden mahrum kalacağım. Cloudy yükleyeceğim ama zaten LG arayüzünden sıkıldım. Ne yapmamı önerirsiniz? Cloudy ve cyanogenmod'u birbirinden ayıran özellikleri yazar mısınız? Artı ve eksileriyle beraber lütfen. Teşekkürler.

LG G2 ile MaxiCep uygulamasından gönderildi.

dragonmhmt

dragonmhmt

Üye
Buralar dutluk olmuş.
Bir zat-ı muhterem yardımcı olursa sevinirim. 2 yıldan fazla süredir G2 kullanıyorum stock lollipoptayım hiç root rom işlerine girişmedim lakin telefonun arayüzünden artık sıkıldım. Hazır garantisi de bitmişken rom atayım diyorum. En iyi 2 rom bildiğim kadarıyla cyanogenmod ve cloudy. İkisinin arasında kaldım cyanogenmod 13 yükleyip keyfime bakacağım ama LG uygulamalarından ve bazı özelliklerden mahrum kalacağım. Cloudy yükleyeceğim ama zaten LG arayüzünden sıkıldım. Ne yapmamı önerirsiniz? Cloudy ve cyanogenmod'u birbirinden ayıran özellikleri yazar mısınız? Artı ve eksileriyle beraber lütfen. Teşekkürler.

LG G2 ile MaxiCep uygulamasından gönderildi.
Cloudy yüklemenı tavsiye ederim.
Şahsen denemiş biri olarak Lg arayüzünden sonra saf Android çekilmiyor. Çok hızlı oluşu başta cezbeder ama sıkılırsın kısa sürede eksiklikleri yüzünden. Cloudy yükle g4 g5 arayüzü hangisi var şuan bilmiyorum xposed ile android n ify, greenify gibi bi kaç tane faydalı mod kur ama çok kurcalama system ayarları bi yerden sonra sıkıntıya giriyor kötü oluyor yani. Performans şarj vs kayıp olabilir bilmeden modlar yükleyince. Bide dorimanx kernel at 1 sene rahat kullanırsın.
Hele android n ify modu çok iyi birşey telefon Android n gibi oluyor ekranı ikiye bölme harici herşey geliyor diyebilirim.
Birde Cloudy senin kullandığın stock 5.0.2 ile farklı biliyorsundur. Yeni telefona geçmiş gibi olursun.

Z3 Compact cihazımdan gönderildi.

Üst Alt