★ Lg G2 Kullanıcıları Kulübü ★ 2.27 Ghz Snapdragon 800 ★

Sponsorlu Bağlantılar

ERHAN58

ERHAN58

Üye
şebeke sorunum var şebeke gidiyo ama teli kapatıp açınca tekrar geri geliyo arada yapıyo bunu çözümünü bilen var mı

PesimisT-35

PesimisT-35

Üye
rez

ERHAN58

ERHAN58

Üye
Gecerli bir sim kart takana kadar die hata verip tel yeniden baslio arada komple sebeke gidio.teli yeniden baslatnca sebeke geri geliyo.yada ucak modunu aktiflestirip kapatnca tel duzelio sebeke geri gelio nedenini bilip yardim edicek olan varmi

nokia 603

Üye
Arkadaşlar çok şanssız bir olay başıma geldi g2 yı cep mesafesinden düşürdum ekran kirilmadi çok şükür ama ekranın sağ tarafında çizgiler meydana geldi bir de 720p video oynattigim zaman bana hiç net gelmiyor sanki 360p gibi gözüküyor telefonun sağ alt çerçeve ucundan kırıldı servise de veremem ev halkının da haberi yok bir de arka kapağı tam acacaktim üst mikrofon bölgesi de g3 gibi catladi herşeyi geçtim ekranın görüntüsüne zarar gelmiş midir

McBoltt60

McBoltt60

Üye
Arkadaşlar çok şanssız bir olay başıma geldi g2 yı cep mesafesinden düşürdum ekran kirilmadi çok şükür ama ekranın sağ tarafında çizgiler meydana geldi bir de 720p video oynattigim zaman bana hiç net gelmiyor sanki 360p gibi gözüküyor telefonun sağ alt çerçeve ucundan kırıldı servise de veremem ev halkının da haberi yok bir de arka kapağı tam acacaktim üst mikrofon bölgesi de g3 gibi catladi herşeyi geçtim ekranın görüntüsüne zarar gelmiş midir
gecmiş olsun
benimde aldıktan 1 hafta sonra arkadas düsürdü taa öyle kırıldı cam buz icinde :/
neyse degistirildi 10 ay ööncee
neyse gecen haftalarda 2 3 kere mermere şak düz köse sekilde düştü Allah tan bsy olmadı ezilme gibi hasarlar var
ve
EKRANDA PARLAKLIK kısıkken İCİNDE Kİ TELLERİİ GÖREBİLİR OLDUM FİKİR VEREBİLECEK KİM VARRSA burdayım ne yapmalıyım .?.

nokia 603

Üye
gecmiş olsun
benimde aldıktan 1 hafta sonra arkadas düsürdü taa öyle kırıldı cam buz icinde :/
neyse degistirildi 10 ay ööncee
neyse gecen haftalarda 2 3 kere mermere şak düz köse sekilde düştü Allah tan bsy olmadı ezilme gibi hasarlar var
ve
EKRANDA PARLAKLIK kısıkken İCİNDE Kİ TELLERİİ GÖREBİLİR OLDUM FİKİR VEREBİLECEK KİM VARRSA burdayım ne yapmalıyım .?.
Hocam çok geçmiş olsun sizinki daha betermis 720p video oynatinca görüntü nasıl sizde

nokia 603

Üye
sagol un
suanlık eyi ama cizikler mevcut fazla hd degil :/
Şu talihsizlige bak arkadaş daha fazla da olmadı alalı full hd ekranda yüksek kalite film izlemek için birebir di izleyemedigim filmleri hd atıp izliyordum ta ki düşene kadar :(

Black-GhosT

Black-GhosT

Üye
Ekranı değiştirmekten başka çare yok gibi

Aybars1979

Aybars1979

Üye
bu cihaz masramallow güncellemesi alacak mı belli bir duyuru vs varmıdır acaba?

McBoltt60

McBoltt60

Üye
beyleR G2 de parlaklık az iken farkettim ekranın içindeki TELLERİ görüyorum
ne yapmalıyım sizce :/ :bilmem:

manguru022

manguru022

Üye
bu son dönemde kendi cektiğimiz yada atılan videoları izleyememe problemini cözen varmı acaba :/ video oynatılamıyor hatası alıyorum ve durduk yere oldu.

ıRagnaRı

ıRagnaRı

Üye
Arkadaşlar telefonum paralel ithalat. 4.4.2 sürümü yüklü. 4.5 g ye geçmeye az kaldı. Veri ayarlarında LTE ayarı çıkmıyor. 4.5 g den faydalanabilmek için telefonu lolipopa mı yükseltmem gerek? Ayrıca hidden menü den girip lte ayarı aktif edilebiliyor ama veri ayarlarında gözükmüyor.4.5 g henüz aktif olmadığı için mi böyle bir sorun var?Yardımcı olursanız sevinirim.

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Lte güncellemesi lollipopdan ayrı olarak gelmişti diye hatırlıyorum.
Yani lolipopa geçmek şart değil.

Üst Alt