lg g2 ile cektigiiz fotograflr

Sponsorlu Bağlantılar

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
Ben yine lg g2 yi secerdimm arayuzu hosuma gidiyo samsung tekefonalrdan sıkıldım :D
Saol kardesim kendi.cekimimdir ewin bahcesinde :)
Made in kore.yaziyo benim telde ama tr girişli ayni sorun olurmu?
Kardesim spigende cok kaba duruyo saglam ama.hos durmuyo ya bna hem.his durcak.hemde korucak teli bi kikif.oner ya
ekranı kırarsan en az 500 en fazla 800 liran çöpe gider ekran kırılırsa keşke demir dökdürseydim dersin telefona spigen candır can
batarya çıkıyomu çıkıyosa koredir

burakor7

burakor7

Üye
    Konu Sahibi
ekranı kırarsan en az 500 en fazla 800 liran çöpe gider ekran kırılırsa keşke demir dökdürseydim dersin telefona spigen candır can
benim telde sole yazio lg g2 d850tr orjinalmi

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
yollarım yollaya bilirsem gün içi

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
tamambende böyle yazıyor herhalde 32 gb olduğu için LG-D802TA

bydeathhhone

bydeathhhone

Üye
beyler bende bi soru sorayım ısınmayla ilgili s3 kullanıyorum telefon ısındıgı oluyor bazen asırı derecede ısınıyor arkadas yanar demis bi bu gercekmi acaba elimize zarar verirmi

burakor7

burakor7

Üye
    Konu Sahibi

SadikCankurt

SadikCankurt

Üye
Yo
Yok cikmiyo bataryasiIyiymisde neresi burasi kardesim

SadikCankurt

SadikCankurt

Üye
Arkadaslar bide lg g2 de gordugum sorunlardan bitaneside klavyesinde mesaj yazarken bosluk tuusna bascam ama cogu zaman noktaya dokunuyo bosluk tusu kuuck ondanmi nedir gicik kaptim bosluga basmak istiyom noktaya gidiyo elim
Kelif plaza hocam catiya devriye atarken cektim ozel guvenligim bende
Iyiymis walla manzarada guzelmis :))

burakor7

burakor7

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaslar bide lg g2 de gordugum sorunlardan bitaneside klavyesinde mesaj yazarken bosluk tuusna bascam ama cogu zaman noktaya dokunuyo bosluk tusu kuuck ondanmi nedir gicik kaptim bosluga basmak istiyom noktaya gidiyo elim
Iyiymis walla manzarada guzelmis :))
oyle takilioruz bizde napalim hocam gel bi cayimi ic beklerim yani

The SLayeR

The SLayeR

Üye
Bunlarin hcbiri yane sorunlarin hcbiri yok bende

The SLayeR

The SLayeR

Üye
Saol kardesim dusundugun icin sen ic benim yerime hayirli isler bu arada ;)
Ya sorun degilde elimmi kisa nedir anlamadimki bosluga bascagima noktaya basiyom hep :D
O bendede oluyo ama dikkat etimki basparmak yakin buldgu icin noktaya gdio bsluga basarkan parmagimi iyi uzatyrum artik :)

Üst Alt