lg g2 ile cektigiiz fotograflr

Sponsorlu Bağlantılar

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
demekki dokunmatik kalitesiz bide malzeme kalitesi sifir ulan s4 u geri iade edip aldm herkez memnun die ama sanki s4 daha iyidi
arkadaşlar malzeme kalitesi falan değil batarya dahili olduğu için bu sıkıntı kore malını alsaydınız keşke onda batarya çıkıyo ama şarj 2800 mah re düşüyo, tel ısınıyo ondan malum yaz ayı

burakor7

burakor7

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar malzeme kalitesi falan değil batarya dahili olduğu için bu sıkıntı kore malını alsaydınız keşke onda batarya çıkıyo ama şarj 2800 mah re düşüyo, tel ısınıyo ondan malum yaz ayı
onu nerden alcaz koreye mi gidelim yani simdi ;))

burakor7

burakor7

Üye
    Konu Sahibi
aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
aynen olmasaa iade mi etsem media markta bunu
bence iade et canavar gibi telefon fakat şu batarya yüzünden tel çabuk ısınıyo ve bir sürü problem getiriyor eğer değişmezsen stock rom yükle belki faydası olur
tofasla mercedes bir olurmu lgnin kendi servisi ile ne idigi belirsiz birileri
yani doğru diyosun arkadaşım ama al bir spigen ne garantilik olur ne birşey

burakor7

burakor7

Üye
    Konu Sahibi
bence iade et canavar gibi telefon fakat şu batarya yüzünden tel çabuk ısınıyo ve bir sürü problem getiriyor eğer değişmezsen stock rom yükle belki faydası olur
lgg2 arka kapak cikmadigi icin olan sorunlara bak ya ama g3 mkemmel ole de kilifda bi yere kadar garanti candr gerisi heycan

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
lgg2 arka kapak cikmadigi icin olan sorunlara bak ya ama g3 mkemmel ole de kilifda bi yere kadar garanti candr gerisi heycan
doğru arkadaşım ben fazla elimde tutmam teli günde bir saat oyun oynarım gerisi yatar tel o yüzden şanslıyım daha garantilik olmadı tellerim ondan tuzum kuru

burakor7

burakor7

Üye
    Konu Sahibi
doğru arkadaşım ben fazla elimde tutmam teli günde bir saat oyun oynarım gerisi yatar tel o yüzden şanslıyım daha garantilik olmadı tellerim ondan tuzum kuru
ben ole degilim hocam bi yandan tapatalk bi yandan tweet bi yandan face bi yandanda manitaya mesaj la ugras artı kulaklikla muzik telin agzina sictik galiba

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
ben ole degilim hocam bi yandan tapatalk bi yandan tweet bi yandan face bi yandanda manitaya mesaj la ugras artı kulaklikla muzik telin agzina sictik galiba
bence de hocam işin zor bu telle yakma dikkat et

burakor7

burakor7

Üye
    Konu Sahibi
buda en sakin hali telin

• Beğen
Tepkiler: aLoNeAnqe
burakor7

burakor7

Üye
    Konu Sahibi
yanarmı dersin tel ?

burakor7

burakor7

Üye
    Konu Sahibi
sadece mesaj da y r harfleri basmio biraz zor basio evet exynos olsa anlarmda snpdragon borumu

SadikCankurt

SadikCankurt

Üye
s4 le ikisinin arasinda kalsan hangisini secersin
Ben yine lg g2 yi secerdimm arayuzu hosuma gidiyo samsung tekefonalrdan sıkıldım :D
1. foto hariç diğerleri güzel. :)
Saol kardesim kendi.cekimimdir ewin bahcesinde :)
Made in kore.yaziyo benim telde ama tr girişli ayni sorun olurmu?
Kardesim spigende cok kaba duruyo saglam ama.hos durmuyo ya bna hem.his durcak.hemde korucak teli bi kikif.oner ya

Üst Alt