lg g2 ile cektigiiz fotograflr

Sponsorlu Bağlantılar

SadikCankurt

SadikCankurt

Üye
herhangibi bi.sorun
şuanlık bi sorunla karşılaşmadım sadce cok ısınıyo zannediyodum o normalmiş illaki ısınır telefon uğraşırsan. başka hiçbir sorunum yok çok güzel telefon şarjı uzun süre gidiyo kamerasıda iyi bütün yüklü uygulama fln herşeyi açtım yine kasma yapmadı hızlı stabil

burakor7

burakor7

Üye
    Konu Sahibi
şuanlık bi sorunla karşılaşmadım sadce cok ısınıyo zannediyodum o normalmiş illaki ısınır telefon uğraşırsan. başka hiçbir sorunum yok çok güzel telefon şarjı uzun süre gidiyo kamerasıda iyi bütün yüklü uygulama fln herşeyi açtım yine kasma yapmadı hızlı stabil
tapatalk kullanirken kasio galiba biraz yoksa banami ole geldi

SadikCankurt

SadikCankurt

Üye
tapatalk kullanirken kasio galiba biraz yoksa banami ole geldi
ben o uygulamayı kullanmadığım için bilmiyorum. şuana kadar kastığı bişey olmadı aradaküçük kasmalar yapıyo o kadar onlarda illaki olur yani

SadikCankurt

SadikCankurt

Üye
normal dion yani ?
ya kasma derken hiç kasmıyo yani çok şey açınca bi çok azcık takılmıs gibi oluyo duzleiyo hemen o kadar ben takıldığını gormedim bile neredeyse hiç takılmıyoBi asphalt 8 oynuyom yağ gibi valla akıyo oyun donma fln yokkk :)

burakor7

burakor7

Üye
    Konu Sahibi
ya kasma derken hiç kasmıyo yani çok şey açınca bi çok azcık takılmıs gibi oluyo duzleiyo hemen o kadar ben takıldığını gormedim bile neredeyse hiç takılmıyoBi asphalt 8 oynuyom yağ gibi valla akıyo oyun donma fln yokkk :)
tamam peki bu ekran sararmasi neden oluo sence bide dokunmatik bazen basmio

SadikCankurt

SadikCankurt

Üye
tamam peki bu ekran sararmasi neden oluo sence bide dokunmatik bazen basmio
ekran sararması çok sıcaklıktan olur 40 derecenin üstünde heralde sararır tam bilmiyom ama çok ısınırsa telefon sararır. Dokunmatikte heralde çift tıklamayı diyon bende çift tıklayıp açılması için almıyo bazen 2-3 defa deniyom zor alıyo bende çözemedim onu

burakor7

burakor7

Üye
    Konu Sahibi
ekran sararması çok sıcaklıktan olur 40 derecenin üstünde heralde sararır tam bilmiyom ama çok ısınırsa telefon sararır. Dokunmatikte heralde çift tıklamayı diyon bende çift tıklayıp açılması için almıyo bazen 2-3 defa deniyom zor alıyo bende çözemedim onu
hem o hemde mesaj yazarken bazi harflere zor basio

burakor7

burakor7

Üye
    Konu Sahibi
SadikCankurt

SadikCankurt

Üye
demekki dokunmatik kalitesiz bide malzeme kalitesi sifir ulan s4 u geri iade edip aldm herkez memnun die ama sanki s4 daha iyidi
s4 iyide bunun işletim sistemi daah sitabil bence ya sarjıda uzun gidiyo. s4 te kasma oluyomuydu

burakor7

burakor7

Üye
    Konu Sahibi
s4 iyide bunun işletim sistemi daah sitabil bence ya sarjıda uzun gidiyo. s4 te kasma oluyomuydu
biraz oluodu evet s4 e gore islemci falanda daha iyi ama malzeme kalitesi daha dandik s4 daha iyi bunda sole bi sikinti var yok kirilcak ekrani yok bozulcak falan drdi var onun haricinde bencede s4 den daha iyi

SadikCankurt

SadikCankurt

Üye
biraz oluodu evet s4 e gore islemci falanda daha iyi ama malzeme kalitesi daha dandik s4 daha iyi bunda sole bi sikinti var yok kirilcak ekrani yok bozulcak falan drdi var onun haricinde bencede s4 den daha iyi
ewet kesinlikle öyle kardeşimama şu çift tıklama ile ekran açılıyoya çok güzel bir özellik ya artık hep onu kullanıyom arkadaki tuşu unuttum resmen :D

mürteza16

mürteza16

Üye
1. foto hariç diğerleri güzel. :)

Üst Alt