LG G2 hoparlor sesi az geliyor

Sponsorlu Bağlantılar

as467

as467

Üye
    Konu Sahibi
LG G2 hoparlor sesi az geliyor
Telefon bir suredir sesi artik cikmiyor nerdeyse, disarda ortalama gurultude sesi sonuna kadar acinca ses az geliyor nerdeyse duyulmuyor, g2 kullanip bu sorunu yasayan varmi ? Son ses muzik acip dinleyen hoparloru zorlayan biri degilim
Not: internette g2 sol dan ses cikmiyor gibi konular var onu kastedmiyorum, orasinin mikrofon old biliyorum konu hoparlor bozuldu

caca41

caca41

Üye
Bende de var dostum bu dedigin olay lakin.bazen sarki kalitesinden de degisebiliyo

OuzSelcuk

OuzSelcuk

Üye
Evet Iki Hoparlor Var Fakat Biri Medya Uygulamalari (Muzik Calar,Fm Radyo Vs Gibi) Digeri İse Görüşmede Hoparlör Olarak Kullanim Icin LG G2 Ses Bastan Kısık Root Atip Yukseltebilirsin Ben Sirf Bu Yuzden Root Atan Biriyim.

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
ben de kullağnda az ses geliyor (telefona başka kullaklık taktığımda sorunsuz tam ses alabiliyorum)
ve kullaklığını başka telefonlarda da kısık geliyor yani benim kullaklık öldü bunu garanti karşılar mı daha 3 aylık falan

yigityeksin

yigityeksin

Üye
Dostum ben de ses azalmıştı arka kapağını çıkardım hoparlör yerini diş fırçası ile tozları temizledim. Ses süper şimdi

jackalx_06

jackalx_06

Üye
G2 lerde ses sorunu kronik yani root atılmayanlarda ses dü şük zaten.

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
ben de g2 var şuan lollipop kullanıyorum aslında sesi bence yeterli fakat kalabalık ortamlarda başlarının sesinden hiç bir şey duyulmuyor ancak başka bi telefonla yan yana sesini dinleyince kısık geliyor

intenetde araştırdım /system/etc/snd_soc_msm bu dizin şuan kullandığım yazılımda bulunmuyor ve dosyayı bulamayınca da değişim yapamıyorum
lollipop da sesi nasıl artırabiliriz
(cihaz rootlu v30a sürüm yüklü)

as467

as467

Üye
    Konu Sahibi
Uzun zamandir girmedim de bu arada hoparlor bozukmus servise gitti geldi simdi eskisi gibi iyi

Misafir - 471290

lg2 sesi gelmiyor