Öneri LG G2 Fazla Isınıyor

Sponsorlu Bağlantılar

SadikCankurt

SadikCankurt

Üye
    Konu Sahibi
Aynen sıcaklık artınca parlaklığı felan kısıyor ısıyı azaltıyor
evet kardeşim 40 dereceyi geçmezse sorun yok. Ben geçen gün test ettim herşeyi açtım parlaklık %100 dü bütün özelliklerini açtım oyun oynadım bütün uygulamaları açtım en fazla 39 derece oldu parlaklığını kıstı kendı telefon herseyi kaapttım 5 dk sonra hemen 33 dereceye düştü korkmayın yani 36 fln çok normal
saol hocam buzluga koymama gerek yok yani [emoji3]
yoo gerek yok kardeşim ne yaptın yahu 36 derec neki benim 39 derec oldu oynamayı bırakınca kendi otomatik soğudu 33 dereceye

burakor7

burakor7

Üye
evet kardeşim 40 dereceyi geçmezse sorun yok. Ben geçen gün test ettim herşeyi açtım parlaklık %100 dü bütün özelliklerini açtım oyun oynadım bütün uygulamaları açtım en fazla 39 derece oldu parlaklığını kıstı kendı telefon herseyi kaapttım 5 dk sonra hemen 33 dereceye düştü korkmayın yani 36 fln çok normal
yoo gerek yok kardeşim ne yaptın yahu 36 derec neki benim 39 derec oldu oynamayı bırakınca kendi otomatik soğudu 33 dereceye
buzluga koymk sorun olurmu

fgbvhjk

fgbvhjk

Üye
normal kullanımda bu sıcaklıkta ise normal arkadaşım
kardeşim onu yapmaz olaydım yaptım ekrana çift tıklayımca açılma özelliği gitti öyle yapınca. telefonu fabrika ayarlarına dönderdimde düzeltebildim.Sakın yapmayın onu

Knock on calismassa fabrika ayarlarina dondermeye gerek yok size bunun kisa yolunu anlatayim eger knock on calismassa bunu yapin arama yerine 3845#*802# bunu tuşlayın acilan yerden settingse basin ordan Update touch firmwareye basin dokunmatiklik 10 saniye calismaz sonra knock on düzelir

SadikCankurt

SadikCankurt

Üye
    Konu Sahibi
Knock on calismassa fabrika ayarlarina dondermeye gerek yok size bunun kisa yolunu anlatayim eger knock on calismassa bunu yapin arama yerine 3845#*802# bunu tuşlayın acilan yerden settingse basin ordan Update touch firmwareye basin dokunmatiklik 10 saniye calismaz sonra knock on düzelir
wallamı ya abi baştan niye solemiyon fabrika ayarlarına dönderdim bilee :(
gecen gun buzlukta unutmusum bildigin buz kapladi keske resmini cekseydim
buz kapladı demek yeni bi tasarım olmuşturr :D

messevim

messevim

Üye
LG PC Suite yükle. Güncelleme hatalarını geri yükle seçeneğine tıkla.

Sorunun %99 çözülecektir.

MaxipmaN

Üye
Bataryaya bi sıcak arkasından da buz soğuğu zarar verebilir

Invoke

Invoke

Üye
Buzluğa atmayın telefonu.