LG G2 D802'de sorunu nasıl çözebilirim?

Sponsorlu Bağlantılar

ettu

ettu

Üye
    Konu Sahibi
LG G2 D802'de sorunu nasıl çözebilirim?
4.5 yıldır ailece, sırayla kullandığım bu telefonu şimdi eşim kullanıyor. Batarya, ekran, ses, fotoğraf ve video çekimi v.s hepsi çok iyi. Sadece son onbeş gündür tuhaf bir sorun var. En üstte sağda simkart simgesinin hemen yanında (kırmızı okla gösterdim) daire şeklinde bir şekil yanıp sönüyor, yanıp sönüyor. Simkart simgesinin çekim gücü sıfır oluyor. Telefon hiçbir şekilde arama yapmıyor, arayanlar ulaşamıyor, mobil veri çalışmıyor. Telefon sanki Vodafone baz istasyonu ile bağlantı kuramıyor gibi oluyor. Telefonu kapatıp açınca da sorun bitiyor. Bir ay öncesine kadar Türk telekomda (faturalı) iken bu tür sorun yoktu. Vodafone'ye (faturalı) geçtikten 15 gün sonra bu sorun çıktı. Her seferinde telefonu kapatıp açmak sorunu çözmüyor. Aranızda bu tür sorunu yaşayan var mı?
Telefon herşeyiyle dört dörtlük çalışırken yeni bir telefon almak istemiyorum. Kendi Vodafone sim kartımı bu telefona takıp deneyeceğim. Acaba diyorum anteninde mi sorunu var? Bilse çözebilirim?m değiştiririm. Başka önerisi olan varsa memnun olurum.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Vodofone ile görüşmelisiniz , hat aktarımı sırasında bir sorun olmuş olabilir. Imei kontrol edin , tamir vs işlemi yaptırdıysanız imei çalınma durumu söz konusu olabilir.

• Beğen
Tepkiler: Karacaahmet1993
ettu

ettu

Üye
    Konu Sahibi
Imei no sorguladım, sorunsuz. Bugüne kadar hiç tamir görmedi. Vodafone'yi arayıp sorayım. Teşekkürler.

Edit: Telefonu sökmeden bakım yaptım. Sim kartı yuvasından çıkarıp kartın takılı olduğu parçayı başka bir parça ile değiştirdim. 3 gündür hiçbir sorun yok.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK

Üst Alt