LG E610/E612/E615 Bootloader Kilidini Kaldırma

Sponsorlu Bağlantılar

alperwan

Üye
şu an deniyorum bende de aborted diyor cm10. başka bir rom indirip deneyeceğim şimdi.

bu linkteki rom oluyor. yükledim fakat yuklemeden sonraki ilk açılışta telefon tam açılacakkan reset atıyor. sizin dediğiniz gibi şarjdayken bile reset atıyor. fakat cm yi yuklemeden once hiç reset atmamıştı.

- - - Eklendi - - -

şu an sizin telefon 4.0.3 mü yoksa 4.1.2 mi yaptınız ?

bnerdem

bnerdem

Üye
    Konu Sahibi
şu an benim telefon 4.0.3 e610. firmware sayfasından spanish 10L romunu indirdim. onda hiç bir sorun olmadı. ama cm10 yüklenmedi. şimdi tekrar yeni rom yüklemeye çalışıyorum.

alperwan

Üye
şu an benim telefon 4.0.3 e610. firmware sayfasından spanish 10L romunu indirdim. onda hiç bir sorun olmadı. ama cm10 yüklenmedi. şimdi tekrar yeni rom yüklemeye çalışıyorum.
benim verdiğim linkteki cm sağlam. onu deneyin o kuruluyor. ben 4.1.2 oldugum için sorun oldu heralde sizde olmaz diye düşünüyorum. ama gerçekten pişman olmaya başladım telefonumu açana kadar işkence çekiyorum bugün 5 defa kdz yükledim telefon gene de açılmıyor. ikinci lg yazısında takılıp kalıyor.

bnerdem

bnerdem

Üye
    Konu Sahibi
şu an acid sound rom u kurdum açıldı. biraz kurcalayayım ekran görüntüsü atarım. o iikinci lg yazısı uzun sürecek zaten. yaklaşık 2-3 dakika orada bekliyor.

- - - Eklendi - - -

bu arada kdz atmadan recovery moduna girebilmeniz için ses kısma + power tuşuna basıyosunuz ışıklar yanınca onlardan elinizi çekip home tuşuna basıyosunuz cwm açılıyor.

alperwan

Üye
cm yi kuramadıgıma gercekten uzuldum. romla ilgili yorumlarınızı , nasıl yuklediğinizi anlatırsanız bi de menü resimlerini falan paylaşırsanız çok iyi olur. bu arada jelly bean den ıcs ye dönemiyorum kdz hata veriyor nasıl yapacağım hakkında bi bilginiz var mı ?

- - - Eklendi - - -

bu arada 2-3 dakika değil tam yarım saat bekledım gene de açılmadı. açılrken format atıyorum ancak öyle açılıyor

bnerdem

bnerdem

Üye
    Konu Sahibi
cm10'a göre GAPPS indirmiştim acid romuna uygulayınca olmadı hata verdi. şu an cm10'un eski bir update'tini indiriyorum. onda da aynı sorun olursa acid'e göre bir gapps bulacağım. ama acid sadece launcher gibi geldi bana.hiç bir değişiklik yoktu ve hala 4.0.3 olarak gözüküyordu. 5 dakika sonra inmesi tamamlanacak.yine yazarım...

alperwan

Üye
cm10'a göre GAPPS indirmiştim acid romuna uygulayınca olmadı hata verdi. şu an cm10'un eski bir update'tini indiriyorum. onda da aynı sorun olursa acid'e göre bir gapps bulacağım. ama acid sadece launcher gibi geldi bana.hiç bir değişiklik yoktu ve hala 4.0.3 olarak gözüküyordu. 5 dakika sonra inmesi tamamlanacak.yine yazarım...
beklemedeyim :)

- - - Eklendi - - -

benim verdiğim linkteki cm de mi olmadı ?

bnerdem

bnerdem

Üye
    Konu Sahibi
hahah maalesef yine olmadı :)biraz ara veriyorum. bu arada paylaştığım diğer romlardan en alttakini indiriyorum. bakalım ne olacak :)

alperwan

Üye
benim linki dene eminim olacak :) bu

bnerdem

bnerdem

Üye
    Konu Sahibi
beklemedeyim :)

- - - Eklendi - - -

benim verdiğim linkteki cm de mi olmadı ?
onu denemedim ya.onu da indireyim ama benimki yükleme aşamasında aborted oluyor.

- - - Eklendi - - -

kesin bu da olmayacak :) çünkü şu an benim telefon e610 olarak görünüyor :)

alperwan

Üye
işte aborted bende de oluyodu bunu yükledim oldu.

- - - Eklendi - - -

benimkide e610 olarak görünüyor. bu romda yükleme sırasında hata yok fakat yukleme sonrası açılışta cyangenmod yazısında bi beş dakika bekleyeceksın sonra tam açılacakken shutting down yazdı. belki sende olmaz o olay

- - - Eklendi - - -

bu video da verilen link. adam kurmuş

bnerdem

bnerdem

Üye
    Konu Sahibi
evet izlemiştim bunu bugün. inşallah olur da kurtuluruz ya bu olaydan :D

alperwan

Üye
bende olmadı bu dediğim gibi oldu sende açılır bence çünkü seninki ıcs bendeki jb

bnerdem

bnerdem

Üye
    Konu Sahibi
bu apex 4.0.3 olmasına rağmen gayet hoşuma gitti ya :)

- - - Eklendi - - -

bende olmadı bu dediğim gibi oldu sende açılır bence çünkü seninki ıcs bendeki jb
onunla ilgili olduğunu düşünmüyorum ama bakalım inş öyledir. benimki olursa senin sorunu çözeriz;

alperwan

Üye
bu apex 4.0.3 olmasına rağmen gayet hoşuma gitti ya :)

- - - Eklendi - - -

onunla ilgili olduğunu düşünmüyorum ama bakalım inş öyledir. benimki olursa senin sorunu çözeriz;

tamam sonuçlarını bekliyorum bence olacak gibi sende bakalım :)

bnerdem

bnerdem

Üye
    Konu Sahibi
bi dene istersen ;

advanced-wipe dalvik cache
advanced-fix permissions
wipe factory reset
wipe cache partition
mount and storage-format cache
mount and storage-format system
mount and storage-format data

yapıp romu yüklemeyi dener misin?

- - - Eklendi - - -

şu an açıldı cm10 :))

alperwan

Üye
demiştim :) peki nasıl izlenimlerin yüklemeye değer mi ?

- - - Eklendi - - -

maalesef yine olmadı

bnerdem

bnerdem

Üye
    Konu Sahibi
valla ne yalan söyleyeyim piksel kalitesi çok kötü. piksel piksel görüyorsun her şeyi.bu da benim açımdan kötü. ama hızına bir şey diyecek yok.gerçekten çok hızlı olmuş. şimdi link2sd de işe yaramıyor. artık onun bizim telefondan dolayı olduğu belli oldu sanırım :) ilk izlenimlerim böyle. şimdi yeni bir rom deneyeceğim :)

alperwan

Üye
valla ne yalan söyleyeyim piksel kalitesi çok kötü. piksel piksel görüyorsun her şeyi.bu da benim açımdan kötü. ama hızına bir şey diyecek yok.gerçekten çok hızlı olmuş. şimdi link2sd de işe yaramıyor. artık onun bizim telefondan dolayı olduğu belli oldu sanırım :) ilk izlenimlerim böyle. şimdi yeni bir rom deneyeceğim :)

Ben yuklemeyi baya istiyodum ama olmadi ne yapalim. link2sd ne peki bilmiyorum onu ? Bir de benim linkini verdigim romu mu yuklediniz ?

- - - Eklendi - - -

Ve simdi hangi romu yukleyeceksiniz ? :)

bnerdem

bnerdem

Üye
    Konu Sahibi
link2sd telefon hafızasındaki programları sd karta taşıyan program ama bizim telefonlarda olmuyor maalesef. evet sizin verdiğiniz linkten yükledim. v10m diye bir rom yükledim. 4.0.3'ün rootlu hali. ama türrkiye firmware'ini tekrardan yüklücem :) en iyisi orijinali şimdilik :))

Üst Alt