LG E610/E612/E615 Bootloader Kilidini Kaldırma

Sponsorlu Bağlantılar

seyamkk

seyamkk

Üye

Nasıl bir çözünürlükten bahsediyorsunuz bilmiyorum ama şuan önceki romlara 100000 basar

AzizBasgan

AzizBasgan

Üye
ana konuda var beta 2 geldi

folfol322

folfol322

Üye
dd if=/sdcard/emmc_appsboot.bin of=/dev/block/mmcblk0p5

bi tek bu bölümde sorun var. yazıyorum fakat dosya okunamadı ya da orada yok diye hata veriyo halbuki sdcard a attım dosyaları :\

-------------

Sıkıntıyı çözdüm, telefon dosyayı sdcard/emmc.... gibi değil de
/storage/external_SD/
emmc_appsboot.bin olarak gördü :D

- - - Eklendi - - -

CWM yi yapamadım ne mutlu bana -_-)

iblah60

iblah60

Üye
inşAllah

- - - Eklendi - - -

yok abi olmuyor cmwsiz direk normal bir şekilde yeniden başlıyor.En iyisi bir arkadaş video paylaşacak.
aynen ya kardeş bendede aynısı oluyor tel sadece lg kalıyor napalım şimdi

kraladam12

Üye
Abi olmuyor Yapan Varsa Yardım Edebilirmi Kaç Aydan Beri Yardım Eden Yok :)

brkytml

Üye
Arkadaslar dediginiz herseyi yaptim 10.1i flashladim fakat cm logosunda kaldi ekran yarim saatttir acilmiyor

AzizBasgan

AzizBasgan

Üye
Arkadaslar dediginiz herseyi yaptim 10.1i flashladim fakat cm logosunda kaldi ekran yarim saatttir acilmiyor
bootloop yemiş arkadaşım. yeniden kurmaya çalış wipe data /system falan formatla öyle dene

mankis32

Üye
beyler bende sızın gıbı hep cmw aradım durdum sızın konunuzu kac defa denemısmdır :) ama olmadı cozumu buldum cmwye gırebılıyorum bu vşdedakı seyeylerı yapın
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
cmw acmak ıcınde
alıntı = Telefon kapalı iken ses kısma ve ön orta düğmeye aynı anda basın. Sonra elinizi bu iki düğmeden çekmeden açma düğmesine basın. Ön düğmelerin ışıkları yanıp sönecek, telefon titreyip ekran açılacak. Ekran açıldığı an düğmeleri bırakabilirsiniz. 15 saniye sonra karşınızda ClockworkMod olmalı.

iblah60

iblah60

Üye
beyler bende sızın gıbı hep cmw aradım durdum sızın konunuzu kac defa denemısmdır :) ama olmadı cozumu buldum cmwye gırebılıyorum bu vşdedakı seyeylerı yapın
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
cmw acmak ıcınde
alıntı = Telefon kapalı iken ses kısma ve ön orta düğmeye aynı anda basın. Sonra elinizi bu iki düğmeden çekmeden açma düğmesine basın. Ön düğmelerin ışıkları yanıp sönecek, telefon titreyip ekran açılacak. Ekran açıldığı an düğmeleri bırakabilirsiniz. 15 saniye sonra karşınızda ClockworkMod olmalı.
cmw modu kullanmak için telefonun rootlu olması gerekir yoksa cmw modunu açmaz ve telefon normal şekilde açılır biliyorum ben olmassa internette birazcık göz atılmalı...

mankis32

Üye
zaten kdz otamtık root yukluoo :) bilip bilmedn konusmamanı tavsıye ederm

iblah60

iblah60

Üye
ben denedim ilk önce hat gelmedi sonra işlemleri tekrar denedim bu sefer de wi-fi de sorun yaşadım ve teli yeniden başlattığımda wi-fi açık durumdaydı kapattım bi daha açılmadı.... gerisi size kalmış...

deneysim

Üye
Terminal emulatör indiriyorum verilen kodları giriyorum ' emmc_ bin file....can not open for read' uyarısı alıyorum. Bunun çözümünü bilen varmı?
Eninde sonunda becerdim vallahi. Boatloader kilidi kırıldı cwm yünlendi. Ve telefon cwm modunda açıldı. Şimdi sıra geldi bu telefona atabileceğim en stabil en hızlı yazılımı yüklemeye. Hangisini yüklemem gerektiği konusunda yardımcı olursanız çok sevinirim.

Üst Alt