LG 8K Oled 88 - 65 inç Ekranlar tanıtıldı


Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
Kaynak: Weptekno

Ekran teknolojileri söz konusu olduğunda dünyanın önde gelen şirketlerinden biri olan LG, CES 2019'da yeni 88 inç 8K OLED ekranını tanıttı.

En yeni ve en modern ekran teknolojileri tanıtılıyor olmasaydı Tüketici Elekmtroniği Fuarı (CES), hiçbir zaman gerçekten CES olmazdı. Güney Koreli teknoloji devi LG, Las Vegas’ta ortaya çıkardığı 88 inç 8K OLED ekran, 65 inç 8K OLED ekran ve 65 inç 4K OLED ekranları ile adeta bir gövde gösterisi gerçekleştirdi.

Yeni LG ekranların en heyecan verici olanı olan 88 inç 8K OLED, adından da anlaşılabileceği gibi inanılmaz yüksek çözünürlüğe ve renk canlılığına sahip. Daha da önemlisi LG, yeni ekranına Crystal Sound teknolojisini entegre etmiş durumda. Bu teknoloji sayesinde ekran, aynı zamanda 3.2.2 kanallı Dolby Atmos destekli bir hoparlör deneyimi sunuyor.

65 inç 8K OLED ekran hakkındaki detaylar tam olarak bilinmese de 65 inç 4K OLED ekran heyecan verici bir özelliğe sahip. LG tarafından yapılan açıklamaya göre 65 inç 4K OLED ekran, 3,5ms tepki süresi ile dünyanın en hızlı TV ekranı olacak. Böyle bir ekranda aksiyon filmlerini izlemek kesinlikle farklı hissettirecektir.
 
  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Full hd devam be abi :scooter:. Çok hızlı veriyorlar. 2013 Ten beri çok değiştik . Bi Nokia battı hepsi çoşturdu be . Hd tvler , tabletler , ios , android hepsi Pcler
 
Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
Sony 8K 98 inç = 249 cm Dev gibi.
Sony KD-98ZG9 Ultra HD (8K) TV

Benim ençok merak ettiğim 12K Tv'ler.
Aşırı net görüntü olur çok fena olur.
 
Üst Alt