Lg 4 Fm Radyo

Sponsorlu Bağlantılar

pierre2

pierre2

Üye
    Konu Sahibi
Lg 4 Fm Radyo
Arkadaşlar Lg 4 almayı düşünüyorum.Acaba dahili Fm Radyo varmı.Bilgisi olan varsa lütfen paylaşsın.

crazysecurity

Üye
Yok kardeş keşke olsaydı...

AIS

AIS

Üye
Var kardeş

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Hem Var Hem Yok O Zaman :D

AIS

AIS

Üye
Lg g4 kullanıyorum fm radyo var

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Bizim YOk Tabi Atın Havanızı :mahcup:

• Beğen
Tepkiler: wegas23
pierre2

pierre2

Üye
    Konu Sahibi
Lg g4 kullanıyorum fm radyo var
Nasıl var kardeşim ben yeni aldım hatta LG destek hattını aradım onlarda yok diyor. İnternette dolaşan haberler ürünü satmak için söylenmiş asparagas haber diyor yetkili kişi.

AIS

AIS

Üye
Nasıl var kardeşim ben yeni aldım hatta LG destek hattını aradım onlarda yok diyor. İnternette dolaşan haberler ürünü satmak için söylenmiş asparagas haber diyor yetkili kişi.
Var kardeş ben kullanıyorum

pierre2

pierre2

Üye
    Konu Sahibi
Var kardeş ben kullanıyorum
Hayret yaa LG nin müşteri hizmetleri bile yok dedi.Acaba sonradan yüklemiş olmayasın.Eğer öyleyse sana zahmet olmazsa nerden indirdin ve nasıl yaptın açıklarsan sevinirim

AIS

AIS

Üye
Hayret yaa LG nin müşteri hizmetleri bile yok dedi.Acaba sonradan yüklemiş olmayasın.Eğer öyleyse sana zahmet olmazsa nerden indirdin ve nasıl yaptın açıklarsan sevinirim
Hayır indirmedim zaten gsmarena sitesinde lg g4 diye arama yap. Özellikleri gelecek orada fm radyo yazılmış

theyunus

theyunus

Üye
radyo var hemde kayit özellikli

Son düzenleme:

maybek

Üye
Lg g4 kullanıyorum aldığımda dikkat etmedim. Lg Smartworld den gerekli güncellemeleri yaptım. Şu anda fm radyo var ve çok da güzel kullanıyorum.

AIS

AIS

Üye
Lg g4 kullanıyorum aldığımda dikkat etmedim. Lg Smartworld den gerekli güncellemeleri yaptım. Şu anda fm radyo var ve çok da güzel kullanıyorum.
Aynen kardeş lg fm radyosu güzel

pierre2

pierre2

Üye
    Konu Sahibi
"Legend gulu, post: 7789300, member: 2504761"]Var kardeş ben kullanıyorum
[/QUOTE]
Tekefon
Benim Tel LG G4 H815TR Yurtiçi orijinal senin tel yurtdışı olsa gerek.Eger yurtiçi ise nasıl yapıldığını anlat zahmet olmazsa

AIS

AIS

Üye
"Legend gulu, post: 7789300, member: 2504761"]Var kardeş ben kullanıyorum
Tekefon
Benim Tel LG G4 H815TR Yurtiçi orijinal senin tel yurtdışı olsa gerek.Eger yurtiçi ise nasıl yapıldığını anlat zahmet olmazsa[/QUOTE]
LG smartworld den güncelleme yap

theyunus

theyunus

Üye
Yurt içi olanlarda yok
İthalat ürünlerinde var RADYO

• Beğen
Tepkiler: 54 paTR10
AIS

AIS

Üye
Bu arada benim cihaz h818p

AIS

AIS

Üye
Tamam işte yurt dışı telefon seninki o yüzden var.Lg SmartWorld u güncelledim hiç bir şey olmadı maalesef
Lg smartworld de fm radyo diye arat olmazsa google de arat belki bulursun

BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye
Benim cihaz yurtdışı H815.lollipop yüklü.ilk geldiğinde fm radyo yoktu.ayarlar-telefon hakkında-güncelleme merkezi-uygulama güncellemesi bölümünden yükledim.fm radyo çalışıyor kanal arama ses kaydetme vs hepsi tamam ama sesi çıkmıyor.bu nasıl bi saçmalıktır anlamadım

Üst Alt