Level Touch (seviye ölçme) 1.0 5800 için

Sponsorlu Bağlantılar

Tuba

Tuba

Üye
    Konu Sahibi
Level Touch (seviye ölçme) 1.0 5800 için
Cihaz ınızı bir su terazisi olarak kullanın. Su Terazisi hem yatay hem de düşey hava kabarcığına sahiptir. Ölçme, cihazın dahili ivme ölçeri ile yapılır.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: 'Şeref', hassan27, ocoist ve 3 diğerleri

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
teşekkürler.

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Evet kullanmıştım, çok güzel bir program. Fakat düz zemine koysam bile biraz kayıyordu. 5800 ın sensör ü biraz yamuk galiba :ehe

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
Rumman canım dosyaları doğrudan sis veya sisx eklersen daha iyi olur.çünkü telefondan indiren arkadaş çok.bu şekilde zorluk çekiliyor.

Tuba

Tuba

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim...

Evet kullanmıştım, çok güzel bir program. Fakat düz zemine koysam bile biraz kayıyordu. 5800 ın sensör ü biraz yamuk galiba :ehe
:bilmm ki Mert programı gördüm paylaştım deneme şansım hiç yok :ehe
Rumman canım dosyaları doğrudan sis veya sisx eklersen daha iyi olur.çünkü telefondan indiren arkadaş çok.bu şekilde zorluk çekiliyor.
Tamam Nadir abi öyle yaparım bir kaç tanesini atladım özür dilerim :mahcup:

samuray_jack65

samuray_jack65

Üye
Güzel paylaşım sağol

Tuba

Tuba

Üye
    Konu Sahibi
sende sağol...

Sandrake

Sandrake

Üye
Süper birşey bu ya :) teşekkürler

'Şeref'

Emekli Yönetici
mert'in dediği doğru .. programda sorun yok bizim 5800 ların sensörü biraz yamuk:ehe 5230 da denemiştik düz gösteriyordu..

sağolasın abla paylaşımın için :)

Tuba

Tuba

Üye
    Konu Sahibi
mert'in dediği doğru .. programda sorun yok bizim 5800 ların sensörü biraz yamuk:ehe 5230 da denemiştik düz gösteriyordu..

sağolasın abla paylaşımın için :)
Rica ederim sende sağolasın Mehmet :D

caglet

caglet

Üye
n97 de çok iyi çalışıyor harika birşey sağol :D

G-maxicep

G-maxicep

Üye
tşk..

'İbrahim'

'İbrahim'