Haber Lenovo Yeni Amiral Gemisinde Nokia Kamera Uygulamasını mı Kullanacak?

Sponsorlu Bağlantılar

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Lenovo Yeni Amiral Gemisinde Nokia Kamera Uygulamasını mı Kullanacak?
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Akıllı telefon pazarında rekabet giderek artarken bazı şirketler iyi ilişkileriyle de dikkat çekiyor. Akıllı telefon pazarına yeni bir soluk getiren tasarımlarıyla dikkat çeken Lenovo ise yeni amiral gemisinde Nokia ile işbirliğine gidecek gibi görünüyor.
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
Lenovo yeni amiral gemisi Lenovo Vibe Z2'ye, Nokia'nın Windows Phone cihaz serisi Lumia modellerinde kullandığı profesyonel manuel ayarları içeren Nokia Kamera uygulamasını lisanslayabilir.

Lenovo'nun Vibe Z2 için yayınladığı videoda ortaya çıkan bu görüntü bu iddiaları güçlendiriyor.

Ekli dosyalar

0MG90

0MG90

Üye
Telefonun özellikleri harika ötesi, ülkemize gelse aslında baya bi satar, bende Sony,LG unutur direk bunu alırım:D
Kullanma ihtimali olabilir ama çakma da olabilir

Moto_G

Üye
Telefonun özellikleri harika ötesi, ülkemize gelse aslında baya bi satar, bende Sony,LG unutur direk bunu alırım:D
Kullanma ihtimali olabilir ama çakma da olabilir
Aynen öyle mi ve lenova pazar açsa türkiyede bütün markalar unutulur :)

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Kullansın hatta Here mapsi de alsın :)

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
gerçekten çok güzel olur böle bir şey olsa :D

The SLayeR

The SLayeR

Üye
su teller neden ulkemize ugramazki ulan be..

• Beğen
Tepkiler: Pikkaccu
4MaGuS

4MaGuS

Üye
telefon özelliklerini bilmiyorum ancak benim leptop lenova çokta hoşuma giidyor lenova bir telefon bir ara çok düşünmüştüm o ara wp ile tanıştık bakalım belki ilerde yedek telefon olarak böyle birşeyde almak isterim, ben çok seviyorum çok kolay ve basit kullanışlı ve etkili

fk555897

fk555897

Üye
Bence kullanmaz. Kamera özellikleri olmadan Nokia bir hiç!

Murat Alper

Murat Alper

Moderator

Akıllı telefon pazarında rekabet giderek artarken bazı şirketler iyi ilişkileriyle de dikkat çekiyor. Akıllı telefon pazarına yeni bir soluk getiren tasarımlarıyla dikkat çeken Lenovo ise yeni amiral gemisinde Nokia ile işbirliğine gidecek gibi görünüyor.
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
Lenovo yeni amiral gemisi Lenovo Vibe Z2'ye, Nokia'nın Windows Phone cihaz serisi Lumia modellerinde kullandığı profesyonel manuel ayarları içeren Nokia Kamera uygulamasını lisanslayabilir.

Lenovo'nun Vibe Z2 için yayınladığı videoda ortaya çıkan bu görüntü bu iddiaları güçlendiriyor.
abi noldu bu telefona ya hakkaten yalanmı oldu acaba :D

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
@ANIL bu telefon ülkemize gelecekmi acaba

furkankaya559758

Üye
Kameradan anlamam ama telefon çok şık görünüyor.

Topal Pire

Topal Pire

Üye
Özellikleri neler ?

MaxipmaN

Üye
Lenovo LenovO

Üst Alt