Lenovo Tab2 A7-30H Arama Özelliği Kazandırma!!!

Sponsorlu Bağlantılar

ufukerguden

ufukerguden

Üye
n11'de Lenovo Tab 2 A7-30 (3G) IPS - "7.0 1GB - 8GB 2YIL KVK GARANTİLİ 399,00 TL yerine 267,00 TL
bu urun diye tahmin ediyorum dogrumu acaba.

muzisyen_kku

Üye
n11'de Lenovo Tab 2 A7-30 (3G) IPS - "7.0 1GB - 8GB 2YIL KVK GARANTİLİ 399,00 TL yerine 267,00 TL

evet kardeşim bende burdan aldım zaten. iyi bir yer kapalı ürün sorunsuz gönderi burdan alabilirsin kardeşim.

ufukerguden

ufukerguden

Üye
eyvallah aldim onaylattim msj gonderip. kargolayacaklar ogleden sonra yarin gelir tablet sonra isin oteki biyutuna gecicegiz
ilk bas driverleri yukluyoruz
sonra flash toolsu yukluyoruz ve firmwareyi tanitiyoruz
artindan telefonu baglayip flasliyoruz bu sekilde demi.
firmwarenin tablette mi olmasi gerekiyor
birde tableti baglarken download moda almak falan gerekiyormu yoksa direk kapaliyken bagliyormuyuz

muzisyen_kku

Üye

evet kardeşim bende burdan aldım zaten. iyi bir yer kapalı ürün sorunsuz gönderi burdan alabilirsin kardeşim.
eyvallah aldim onaylattim msj gonderip. kargolayacaklar ogleden sonra yarin gelir tablet sonra isin oteki biyutuna gecicegiz
ilk bas driverleri yukluyoruz
sonra flash toolsu yukluyoruz ve firmwareyi tanitiyoruz
artindan telefonu baglayip flasliyoruz bu sekilde demi.
firmwarenin tablette mi olmasi gerekiyor
birde tableti baglarken download moda almak falan gerekiyormu yoksa direk kapaliyken bagliyormuyuz

hayırlı olsun kardeşim. yardımı olmaya çalışırız. Ama şunu unutma cihazın ilk başta büyük ihtimalle brick yaparsın kesin eminim :) . Onun çözümüde cihazı tırnağınla açıp bataryasını sökeceksin. Bu yüzden de cihazın garanti dışı kalması söz konusudur. Bunu göz önüne almanı tavsiye ederim. Yazmış oldukların kısmen doğru. Sen ilk önce "murat aks" nin yollaıdğını indir, daha sonrada 792 mb lik bir arkadaşın indirdiği dosyayı indir. Gerisini burdan sana yazarım...

ufukerguden

ufukerguden

Üye
bu zamana kadar sayisini bilemedigim kadar rom yukledim bir problemle karsilasmadim neyse bakicaz artik :)

muzisyen_kku

Üye
anladım o zaman sana kalmış kardeşim. kendine güveniyosan yaparsın.

• Beğen
Tepkiler: neocasarea
ufukerguden

ufukerguden

Üye
Tereyagindan kil ceker gibi cok basitmis mtk :) kocaman bi telefonum oldu :)

muzisyen_kku

Üye
hadi hayırlı olsun unutma buradaki arkadaşlar yani bizler çok deneyerek çözdük işi sen biraz hazıra kondun :D

ufukerguden

ufukerguden

Üye
vayyyy :) lafi yedik neyse. hosuma gitti cihaz. rotladim cihazi bi dunya uygulama gommusler roma dondurulmus gorunmuyordu hepsini sildim ekstradan ivir zivirlari da kaldirdim rot erisimini kaldirdim tertemiz :) herkese tesekkurler

muzisyen_kku

Üye
estg dostum biz olanı söyledik :D ... bu arada rot erişimini kaldırmak ne oluyor ? :D ve neden böyle bişey düşündün onu anlamadım açıklayabilrmisin

ufukerguden

ufukerguden

Üye
gereksiz uygulamalari silmek icin rootladim idim bitti tableti bu konularda tecrubeli olmayan birisi kullanacak o yuzden sistem uygulamalarini falan siler yanlislikla gerek yok o yuzden geri aldim erisimi.

xayko

Üye
bu cihazı nasıl root yapıyoruz?

ufukerguden

ufukerguden

Üye
kingroot

ufukerguden

ufukerguden

Üye
kendi sitesinden en son surumu indir
iki farkli lollipop romu denedim ikiside bootta kaliyor baslamiyor geri kitkate dondum.

muzisyen_kku

Üye
ufukerguden

ufukerguden

Üye
kitkat calisiyor lollipoplar calismiyor

muzisyen_kku

Üye
ne gibi bir sorun varki bende yaklaşık 2-3 haftadır çalışıyor.

ufukerguden

ufukerguden

Üye
sorun calismasinda olsa neyse lollipopu yukluyorum tablet baslamiyor botta kaliyor lenovo yazisi geliyor kaliyor.

muzisyen_kku

Üye
Format atip denemeni önerebilir im

Üst Alt