Led Serie by najanaja

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
dücane

dücane

Üye
sadece müzik calar widgetini paylasirmisin hocam...

tass_co1983

tass_co1983

Üye
teşekkürler bir şey sormak istiyorum 3g aç kapa widgetinde neden 3g açılmıyor da çift moda gidiyor? Bu da öyle mi

sorunun yanıtı; 3g, 2g yi de barındırdığı için "Çift Mod" diye gösterir. Sadece 3g olsaydı normal 2g li telefonlar seni arayamazdı :oke:

tolgatavli

Üye
teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: najanaja
sLeepLe

sLeepLe

Üye
Eline sağlık kardeşim çok güzel olmuşlar :) bi çok temayla uyumlu :oke:

• Beğen
asigsasi

asigsasi

Üye
hepsi birbirinden güzel hepsini beğendim en çok ta avkon ve müzik çalar i çok beğendim ve ilk siyah olan toggle ellerine sağlık tekrar dostum

• Beğen
iyavuzoz

iyavuzoz

Üye
Ellerine sağlık abi hepsi çok güzel olmuş :)

• Beğen
tempestshine

tempestshine

Üye
Hepsi birbirinden güzel olmuş abicim.Ellerine Sağlık :oke: dijital saati ben çok beğendim.Sade ve Güzel ;)

• Beğen
sLeepLe

sLeepLe

Üye
rica ederim kardeşim desene uğraştığıma değdi :) açıkçası sadece saati beğenmedim çok basit kaldı onu kullanan olmaz heralde :)
bence kullanan çıkar kardeşim sade olmuş ama güzel olmuş sade sevenler kullanır :)

• Beğen
najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
hepsi birbirinden güzel hepsini beğendim en çok ta avkon ve müzik çalar i çok beğendim ve ilk siyah olan toggle ellerine sağlık tekrar dostum

müzikçalar on numara oldu bence isim led olunca onada led tv koydum :) rica ederim kardeşim.

- - - Eklendi - - -

Ellerine sağlık abi hepsi çok güzel olmuş :)

rica ederim kardeşim. Şimdi mutlu oldum işte :) herkes beğendiğine göre emeğim boşa gitmemiş en azından :)

- - - Eklendi - - -

Hepsi birbirinden güzel olmuş abicim.Ellerine Sağlık :oke: dijital saati ben çok beğendim.Sade ve Güzel ;)

rica ederim kardeşim güle güle kullan. içim rahat etmemişti aslında dedim gibi v2 die bida yapacaktım biraz daha modifiye edecektim o zaman gerek yok heralde :) beğenildiğine göre yapmıyım.

- - - Eklendi - - -

bence kullanan çıkar kardeşim sade olmuş ama güzel olmuş sade sevenler kullanır :)

can beğendiyse sorun yok :) öle kalsın bakalım oda.

yutkun

yutkun

Üye
eline saglık

• Beğen
Barış Grc

Barış Grc

Üye
Teşekkürler.

• Beğen
kiraz.muhammed1

kiraz.muhammed1

Üye
abi bende saat değişmedi

jatvalca

jatvalca

Üye
emeğe saygı teşekkürler kardeşim
kızı almak gibi bir şansımız yokmu acaba ?
:d:

najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
abi bende saat değişmedi

eğer refresh kullanıyosan deişmez önce bi tane sis olarak saat kurmalısın. bende ilk attığımda deişmemişti sonra c ye baktım refreshte adı deişmiş digitalclock.mif olmuş bunlarda ise migitalclock.mif olarak geçiyo o yüzden değişmiyodu bi tane herhangibir saat widgeti kurdum bendeki deişti sende öle yap kardeşim farketmez herhangi bir dijital saat widgetini kur teline sis olarak sonra burdaki saat mif ini at restart yap deişecektir :oke:

- - - Eklendi - - -

emeğe saygı teşekkürler kardeşim
kızı almak gibi bir şansımız yokmu acaba ?
:d:

maalesef kızları deil widgetleri paylaşıyom :) kızlar benim widgetler sizin :) rica ederim kardeşim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt