LCGJukebox.v2.41

Sponsorlu Bağlantılar

kutaykut

kutaykut

Üye
AqLiFe_07 arkadaşım paylaşımın için teşekkürler ama konu jukebox 2.41.senin paylaştıgın dosyanın versiyonu ise 2.30 .eğer elinde 2.41 ile ilgili bi dosya varsa onu paylaş.yada yazını jukebox 2.30 full konulu bi başlık açarak ilgili yer ekle.

PeSimiSt_61x

PeSimiSt_61x

Üye
    Konu Sahibi
yav kardeşim benim 1 haftadır yapamadıgımı şimdi yaptım saolasın ya.
Ama şunun bir de türkçesini bulsam iyi olacak abi bilsemde bilmesem de rahatsız oluyorum ya.....

o zaten türkçe kardeşim sıfıra bas kısayol olarak ve dili türkçe yap o kadar

özdemir71

Üye
iyi güzel de kardeş lisans numarası istiyor onunla ilgili bişeyler de yazsaydın????

ertooth

ertooth

Üye
****** ex.çalışmıyor.yeniyebilirmisin

erbasgoktug

erbasgoktug

Üye
Beyler nesi çalışmıyor. Bunu 2.kez tele yüklüom. İlkinde internet bağlantısı istedi... 2.sindede arkadaşın dediği host dosyasını atın filan.. onu denicem şimdi... Onun dışında sorusu olan...

-LiveYourLife-

-LiveYourLife-

Üye
BenHepsini Dün Gece Denedim Başarmadım Tarih Bile Geri Aldım, Hostarı Deneim Olmuyor :(

romeogelmez

romeogelmez

Üye
cok tsk ler en iyi mp3 programi tskler

erbasgoktug

erbasgoktug

Üye
İnternete bağlantı istiyor.

Thales

Üye
Teşekkürler

wolfrak

wolfrak

Üye
saol kards

diabolik06

diabolik06

Üye
saol eline sağlık. Ama ben kodu girdim lisans sizin olmustur diyor çıkıp geri girince internetten onay istiyo hayır deyince kapatyor evet diyince nete bağlanıyo full lenmıyor mu bu?

--------------- Ekleme ---------------

karden hosts dosyasını attım ama gene soruyo napmalıyım anlamadım :S

aslanc

aslanc

Üye
evet arkadaşlar programı yasal olarak kullanıp kullanılmadığına dair doğruluk onayı için internete bağlıyo ama bir hata veriyo açılmıyor hosts dosyasınıda denedim olmadı ne yapabiliriz

By_Casparov

By_Casparov

Üye
eyvallah kardeşşş :oke:

mabdussamed

mabdussamed

Üye
aynı hiçbir fark yok

yoldum

yoldum

Üye
ya usta ****** benim pcde açılmıyo ben size serinumaramı versem birinizde bana geri aktivasyon kodunu verse olurmu ?

eragon

Üye
arkadaşlar yanlış hosts anlıyacağınız şu an kullanabilmeniz için firmadan satın almanız gerekli v2.30 sorunsuz çalışıyor ve de yanılmıyosam hiçbi farkı yok v2.30 un hosts una ulaşamayanlara yardımcı olurum

anla_aslan

Üye
arkadaşlar bana şifresini yazarsanız çok sevinrim bu günlerde gene uğrayacam lütfen....

ayyıldız18

ayyıldız18

Üye
teşekkürler

calipso_anka

Üye
tşkler:)

la1end38

Üye
kardes ****** exesinde virus var diyor acmıyor

Üst Alt