LCG X-plore v1.51 Symbian^3 Signed [Tek Simge-Tam Sürüm]

Sponsorlu Bağlantılar

scicek35

scicek35

Üye
Düzeltiyorum

Çözdüm Tsk Eddim Bilgilendirmen İçin :)

baron138

Üye
teşekkürederim...yalnız kullanımı hakkında bana bilgi verirmisin yani nasıl kullanabilirim ne gibi işlemler yapabilirim nerde çok işe yarar falan işte..rica ederim cwp verin...

hasman

Üye
arkadaşlar yok mu soruna çare bulabilen

birmot

birmot

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürederim...yalnız kullanımı hakkında bana bilgi verirmisin yani nasıl kullanabilirim ne gibi işlemler yapabilirim nerde çok işe yarar falan işte..rica ederim cwp verin...[/QUO
sistem dosyalarını görebilirsin dosya alış verişi yapabilirsin dosyaları gizleye bilirsin dosyaları taşıya bilirsin vesayre vesayre:oke:

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşlar yok mu soruna çare bulabilen

ne sorunu sorun yok ben 1 aydır kullanıyorum

hasman

Üye
ben 3 gün kullandım bir daha açamadım kaldırdım kurdum yine olmadı

scicek35

scicek35

Üye
valla ben kac gün oldu kullanıyorum bende sorun yok arkadasım bılgıne...

çark

Üye
teşekkürler

hasman

Üye
yok mu arkadaslar yardim en sevdigim symbian uygulamayi kullanamiyorum kurdum 3 gun calisti daha calistiramadim tekrar tekrar kaldirdim kurdum farkli v5 versiyonlari denedim olmadi

waryanli

waryanli

Üye
Allah razı olsun öbür çift simgeli olanlardan kullandım ama çok büyük sorunlar yaşadım bu sağlam teşekkürler birmot

melikoglu

melikoglu

Üye
kardeş eline sağlık..

Rich4arD

Rich4arD

Üye
Teşekkürler

Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
arkadaslar ben kullandim benimde problemim ayni oldu ama sadece bu degil birde private/sys dosyalarini gostermiyordu bir cok versiyonunu denedim ayni ama 1.43 versiyonunu buldum hem dosyalari gosteriyor hemde calisiyor ayni ozelliklere sahip bilginize sunarim.

halis18

halis18

Üye
Benim X Plore Programı Hata Veriyordu....
Sitesinden Orjinal Sürümü indirdim Yükledimm...
3 2 1 Diye Sayıyor Ama Hiç Kullanamamaktan Daha İyidir...

Eskisini Kaldırıp Bunu yüklerseniz Sorun Çözülür...
Ancak Süre Vardır...
Giriş Çıkışlarda 3 Sn Beklemeniz Lazım

waryanli

waryanli

Üye
Bu programı ilk kurduğumda güzel çalıştı ancak bir hafta sonra mesajlardaki bir dosyayı kesip hafıza kartına yapıştırdığımda yapışmadığını ve programın kendi kendine kapandığını gördüm. Artııı dosya üzerine gelip yeşil arama butonuna basarak dosyayı gönder menüsünün çıkmasını beklerkende program kendini kapattı. Daha sonraki günlerde hiç açılmamaya başladı. Tavsiyem kurtulus40 arkadaşın söylediği gibi 3 saniye bekle sağlam çalışanı kullan. Not: Bu yazıyı yazmadan önce konuyu açan arkadaşıma sorunla ilgili özel mesaj attım ama cevap vermeyince (Kayıp kullanıcı sanarak) buraya yazayım dedim.

birmot

birmot

Üye
    Konu Sahibi
Bu programı ilk kurduğumda güzel çalıştı ancak bir hafta sonra mesajlardaki bir dosyayı kesip hafıza kartına yapıştırdığımda yapışmadığını ve programın kendi kendine kapandığını gördüm. Artııı dosya üzerine gelip yeşil arama butonuna basarak dosyayı gönder menüsünün çıkmasını beklerkende program kendini kapattı. Daha sonraki günlerde hiç açılmamaya başladı. Tavsiyem kurtulus40 arkadaşın söylediği gibi 3 saniye bekle sağlam çalışanı kullan. Not: Bu yazıyı yazmadan önce konuyu açan arkadaşıma sorunla ilgili özel mesaj attım ama cevap vermeyince (Kayıp kullanıcı sanarak) buraya yazayım dedim.

kayıp yok hep burdayım:aha:

tmtablocu

Üye
mükemmel paylaşım elinize sağlık..

arkee

arkee

Üye
saynen arkadaslar aynı sorun ve cozum bendede oldu bunun nedenı bu eklenen ılk dosya degil zamana baglı demo programı. 3sn dedıgın nedırkı sadece boyle telefon alıp bu ezıyetlere katlanmak zoruma gidiyor yoksa bunlarmı bızı cekıyorda gıdıp bu en son ısletım sıstemlı telefonlara bayılıyoruz parayı :)

sekajmer

sekajmer

Üye
link nerde ben surekli indıriyorun ama yokmu

Üst Alt