LCG X-Plore 1.22

Sponsorlu Bağlantılar

tektonik1907

tektonik1907

Üye
emeğine sağlık kardeşim güzel paylaşım

mkafkefm

Üye
ben indirdim ama programın basında mavi ? Var açılmıyo neden ne yapmam gerekir ?

hoverlock

Üye
:hmmmiyimisss :D

Bulut_86

Bulut_86

Üye
Kardeşim Hazırlamış Olduğun Programlar için Teşekkürler. Yanlız Telefona X- Plorer'i Yüklürken Sertifikanın günü dolmuştur diyor Stemizde Sertifika Sorun Gidermek İçin Birçok Konu Açılmış Benim N95 te Hiçbir Şekilde Bu sorun Aşılamıyor Sertifika güncel olmadığı sürece telefonum yüklemeyi kabul etmiyor bi ara tesadüfen japonların kurmuş oldu bir site de X- Plorer i Cebime sorunsuzca indirdim ve yükledim neden biz yapayıyoruz... Yoksa Kaçak Mal Kullandığımızdan Olabilirmi? :() :)

mertcank

mertcank

Üye
Paylaşım için sağol hala ihtiyacım oluyo :)Arkadaşın dediği gibi bundan sonra bir sürü sürüm çıktı ama hala bunu kullanıyorum çünki formatdan sonra telefonu hacklemem için sisteme girmem lazım telefonun tarihini 2008 e alıyorum programı yüklüyorum hack imi yapıyorum tarih i aynı ayara getiriyorum ve yola devam :)

zaferinegöl

Üye
bende n73 var ama x-plore yi yükliyemiyorum süresi geçmiş sertifika diyor ne yapıcam .s

ayaz_3461

Üye
arkadaşım n95 8gb desteklenmiyor diyor ACİLL yardım ... tarihi 2009 a alıyorum gene olmuyor...HELP..

a.lee_85

Üye
şeyine takan yok milleti.boşuna yırtınmayın arkadaşlar.Kimsenin umrunda değil.Bende de süresi geçmiş sertifika dedi ve bütün tarihleri denememe rağmen yüklemedi.Kimsenin birşeyler yaptığı da yok bunun için.Daha ciddi sitelere gitmek tek çare.hadi kolay gele herkese

kralgiresun

kralgiresun

Üye
rica etsem banada yardımcı olurmsusuz

uluenis3

uluenis3

Üye
Versiyon sona erdi en yeni sürümü yüklemelisiniz diyo v.1.22 de

ismail

ismail

Üye
forumda 1.56 signed ve unsigned versiyonu mevcut onları indirin....

kopra38000

Üye
:ağlarım:

toprak11

Üye
eklentiden indirdigim xplore dosyasını telefona kuramıyorum. süresi geçmiş sertifika diyor telim n82 yardımcı olurmusun

---------- Eklendi @ 19:40:54 ---------- Yazıldı @ 19:38:45 ----------

link atarmısın lütfen kaç saattir yapamadım :S

---------- Eklendi @ 19:42:09 ---------- Yazıldı @ 19:40:54 ----------

link atarmısın kardeş

tıpa

Üye
e63 telefonum var allah rızası için bunu nasıl yüklücemi anlabilirmisiniz deli oldum yaa kac gündür

- - - Eklendi - - -

aynen bendede süresi geçmiş sertifika diyor yardım lütfen

m.kaya.o9

m.kaya.o9

Üye
e63 telefonum var allah rızası için bunu nasıl yüklücemi anlabilirmisiniz deli oldum yaa kac gündür

- - - Eklendi - - -

aynen bendede süresi geçmiş sertifika diyor yardım lütfen

Kardeş o zaman telefonun tarihini 2010 yada 2011 yap o zaman yüklersin kısacası tarihi gesi al ama yeni sürümleri var iken neden eski sürümleri tercih ediyorsunuz bence yeni sürümleri kullanın tavsiyemdir....

tıpa

Üye
telefonu hacklım kardeşim gerisi kolay onun içinde xpolere ihtiyacım var tek sorunum xpoleri kurmak insallah dediğin gibi olur olmazsa bile tşkler bu siteyi seviyorum

- - - Eklendi - - -

2009 cektim tarihi ama malesef gene olmadı :vur

memo_156

Üye
teşekkürler

muvahhid2008

muvahhid2008

Üye
tesekkurler

turankoyudur

turankoyudur

Üye