LCG X-Plore 1.22

Sponsorlu Bağlantılar

slmakgun

Üye
TŞK

--------------- Ekleme ---------------

Türkçesi yok mu?

ClubbinZone

ClubbinZone

Üye
Programınızı yukledım yalnız telefona atamıyorum aslında tel. e hicbişey atamıyorum hafıza dolu deyıp duruyor :S oysaki hafıza bomboş

nedjimaa

Üye
crackk proğramı tekrar başlatınca işe yaramıyor

B4H4DIR

B4H4DIR

Üye
Saq0Lasın k4rd3$ emeqine saqLık

emresakin

Üye
teşekürler kardeş

HolyGun16

Üye
yardım istiyoum bn yapamadım çok acil yapmam lazım ya lütfen yardım edin.

tarum21

Üye
sertifika sı geçmiş yüklenmiyor

maximert

Üye
emeğiniz için teşekkürler

--------------- Ekleme ---------------

Elinize Emeğinize Sağlık

ekinoks_26

ekinoks_26

Üye
program için süresi geçmiş sertifika diyor :sos

ankgs1

Üye
52 çıktı

johnny_bravo

johnny_bravo

Üye
emeine salik

mehmetÇelebi

Üye
yaf bu dediklerinizi ben niye yapamyorum indirdim her ikisinide tel kurmadı e71 bide pc için prog cıkıyor e mail istiyor hepsi bu sadece acil yaardım edereniz sevinirim

silentwolf

silentwolf

Üye
olmuyor be arkadaş. verdiğin x plore ingilizce gizli dosyları göster falan cıkmıyor. bunun daha basit yolu yokmu

VKOCAN

Üye
Emeğine sağlık, teşekkürler

zarif27

Üye
Arkadaşlar n73 yeni aldım rar dan cıkarmak nasıl oluyor ?

azrail1

azrail1

Üye
tsk:oke:

HyPeROpTiK

Üye
Arkadaşlar Benim E66 var ben onda yaptım arkadaşlar sorun şu aslında Bakın verilen program 2008 yılında verilmiş anlayacagınız

1.Eski program
2.Telefona kurmaya çalıştıgınız zaman Günü geçmiş sertifika Hatası alırsınız yada
3.Programı kuramazsınız

Şimdi yapmanız gerekende şu ÖNCELİKLE
1.Programı bilgisayara indirin

2.Bilgisayarınıza inen dosyanın ütüne gelip raradan çıkarın çünkü dosya rarlı olarak iniyor rardan çıkarmak kolaydır programın üstüne gelip sag tıklayın Extract Here yazısı çıkar orda ona basın o kadar dosyalar bilgisayarınıza çıkacaktır :) ŞİMDİ

3.Çıkan dosyalardan X-plore_S60_3rd.sisx bu dosyayı telefonunuza kurun tarihi geri aldıgımız için kurulacaktır :) sonra Xplore.exe bunu çalıştırın telefonumuzun imeisini isteyecek girin ve generate dugmesine basın seri no verecek onu kopyalayın şimdi programı açıyoruz telefonumuzdan kayıt ettirin diye bir yazı çıkacak oraya kodu girin programımız oldu eger ki kayıt ettirin diye yada seri no girin diye bir yazı çıkmazsa eger program açıkken menuye girin altta satın al ve kaydet bölümü var oraya girip kodu yazın tamam deyin bu kadar GEÇMİŞ OLSUN :)

4.ümü sitede var arkadaşlar bu programı indirebilirsiniz
|| LCG X-plore v1.52 S60v3 Signed (Türkçe Destekli) -13/01/2011-

nasıl kurulacagınıda orda anlattım görürsünüz bol şanslar :)

BJKDRAGON1

Üye
emeğe saygı eline sağlık

Cengiz_17

Cengiz_17

Üye
-türkçe daha ne istenebilir ki eline sağlık dostum :oke:

Üst Alt