LCG SmartMovie v4.10 | Tam & Sorunsuz Sürüm

Sponsorlu Bağlantılar

baronofnights

baronofnights

Üye
elıne saglık supersın

hakan_318

Üye
thank you

cyhldz

Üye
çok teşekkürler bu programı yapanın ellerine sağlık bide türkçe olsaydı çok çok güzel olurdu

BaDThings

BaDThings

Üye
sağol

acati

acati

Üye
Süper. Altyazılarda azı TR karakterleri gösteremiyodu düzeltmişler. süper. süper

--------------- Ekleme ---------------

çok teşekkürler bu programı yapanın ellerine sağlık bide türkçe olsaydı çok çok güzel olurdu

v3.40 da TR si var
onu kur

habbuj

habbuj

Üye
inşallah sorun çıkmaz sağol

aa-tolga

aa-tolga

Üye
zaten 4.1 bazı telefonlarda problemli çalışıyor.3.41 en stabil ve en az ram isteyen versiyon.

hakan00026

Üye
çok sağol

acati

acati

Üye
zaten 4.1 bazı telefonlarda problemli çalışıyor.3.41 en stabil ve en az ram isteyen versiyon.

evet v4.1 benim N73 de filmi atlatarak oynatıyo ve bi süre sonra A/V senkron kayıyor. Ama 3.41de de TR bazı karakterleri gösteremiyor altyazı da. Performansı ii ve TR altyazıyı da adam akıllı basabilen bir versiyon varsa bilgilerini paylaşsın lütfen...

omerb

Üye
belli süre sonra kendi kapanıyor bir daha açılmıyor niye?

reterizm

Üye
teşekkürler..

nurikaratas

nurikaratas

Üye
çok saloasın...

silop_kms

silop_kms

Üye
eline sağlık paylaşım için teşekkürler..

ahmetkaya34

çalışıyor

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
Bu programı tam 4 kez kurdum ve sildim ..

4-5 filmden sonra atıyor , silip kuruyordum açılması için artık o da olmuyor .. Bu sürümü de sorunlu !

mustea1992

Üye
kardeşim teşekkür ederim konun çok güzeL eLine koLuna sağLık da sorunum var ya biraz kullandım ben bu programı ondan sonra bi video izlerken aniden çıktı ondan snra bdha program videoları açmaz oldu snce sorun nerde ?

mozbay

Üye
mrb ben yeni üyeyim bunu telefonum nokia 6680 ama dosya biçimi desteklenmiyor fiyor ve kurmuyor neden oluyor acaba,bi yardım ederseniz sevinirim...

eraz

Üye
Çok teşekkürler

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
mrb ben yeni üyeyim bunu telefonum nokia 6680 ama dosya biçimi desteklenmiyor fiyor ve kurmuyor neden oluyor acaba,bi yardım ederseniz sevinirim...

Burası s60 3rd cihazlar bölümü, yüklemek istediğin program telefonuna uyumlu değil..

Sanırım s60 bölümü sana uygun

mahkum99

Üye
emege saygı teşekkürler kardeş

Üst Alt