LCG SmartMovie 4.15 S60v3/S60v5/S^3 Signed Son Sürüm %100 Çalışıyor N8 de test edildi by ErQuiN

Sponsorlu Bağlantılar

dobelardo

Üye
Arkadaşlar en son uygulama updateini yapınca artık N8 kendisi videolarınızı altyazıları ile oynatabiliyor.
Altyazı dosyanızı önceden Unicode olarak save ederseniz karakter sorunu da yaşamıyorsunuz...
Nokia'yı seviyorum!

• Beğen
Tepkiler: deadlydesire

mterzy

mterzy

Üye
flv oynatabilen var mı ?

dobelardo

Üye
dostum ben flash player yüklemiş olabilir tam emin değilim ama dosya yöneticisinden flv dosyasını açarsam oynatıyor...

CONNECTED7

CONNECTED7

Üye
bbrip dvdrip mkv leri oynatıyormu bu program

melgklay

melgklay

Üye
ya yok ses gelmiyor mkv açıyor avi açıyor herşeyi açıyo ama yok hiçbirinde ses yok

tr_acson_tr

tr_acson_tr

Üye
sağolasın kardeş ben sadece programı yükledim altyazıyı yüklemedim ve hafıza kartımdaki videoları gayet güzel çalıştırdı :oke:

007RaMbO

007RaMbO

Üye
saolasın kardeşim bni büyük bir dertten kurtardın

Treez

Treez

Üye
Çevrimiçi sertifika kontrolü yapılmadı hatası nedir? İndirdiğim 'her' uygulamada bu hatayla karşılaşıyorum. Telefonum n8 değil c6-01. ama sistemi aynı bunla ilgisi yoktur heralde ?

jipien

jipien

Üye
arkadaşlar N8 de şuanda çalıştıramadım ama bu rogramları yükliyceginize filmi cevirik ve öyle atın coreacodec programı var hertürlü formatı destekliyor N8 uyumlu olursa onu atın herderde deva emegin için teşekkürler Arkadaşım

ibrother

ibrother

Üye
sağol işe yaradı

erquin

erquin

Üye
    Konu Sahibi
Çevrimiçi sertifika kontrolü yapılmadı hatası nedir? İndirdiğim 'her' uygulamada bu hatayla karşılaşıyorum. Telefonum n8 değil c6-01. ama sistemi aynı bunla ilgisi yoktur heralde ?
çevrimiçi sertifika konrolünü kapat

melgklay

melgklay

Üye
ya bu program avi uzantılı dosyaları açıyor değilmi? e n-8 bu dosyaları zaten açıyor.. diğer s^3 telefonları hariç tutarak soruyorum ne gerek var bu programa?

niprus

Üye
teşkrler

nerec

Üye
teşekkürler

frey1982

Üye
programa gerek yok kardesler videoları telefon direk oynatıyor telefon hd zaten dvıx avi oynatıyor
c6 01 denenmiştir

apobaba1234

apobaba1234

Üye
ses gelmio

Treez

Treez

Üye
no codec for video format: ''avc1'' noktası virgülüne kadar gelen hatayı kopyaladım :ehe
videolarda bu hatayı veriyo ve formatı iyi olanların hiç birini açmıyor :S

ŞenolTÜRK

ŞenolTÜRK

Üye
teşekkürler

ahm@izm

Üye
Bende c7 var acaba onada yüklesem çelışırmı
tskler

musticakirs

musticakirs

Üye
arkadaşlar çalışmıyor ayrıca güvenli bir uygulama değil....n8 e yükleyebileceğim flash player var mı yardımcı olun lüten

Üst Alt