LCG Slick v0.65 for s60v2 Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
snndrsn

snndrsn

Üye
    Konu Sahibi
LCG Slick v0.65 for s60v2 Türkçe
LCG Slick bildiğiniz gibi mobil cihazlar için lonely cat games tarafından üretilmiş bir messenger programıdır. Programın Türkçesi henüz yayınlanmamıştır. Bu yüzden ben de elimden geldiğince Türkçeleştirme yaptım.
Programın belli başlı özellikleri:

• Yahoo, Icq, Aim, Msn, GTalk, Jabbber ve Facebook protokollerini destekler.
  • Dosya transfer edebilme.
  • Yeni mesaj alındığında, biri titreşim gönderdiğinde, başarılı işlemlerde, başarısız işlemlerde, kişilerin çevrimiçi ve çevrimdışı olmalarında bildirim sesi, menünün neresinde olursanız olun ekranda bildirimi ve bu sesleri istediğiniz gibi ayarlayabilme.
  • Kırmızı tuşa bastığınızda yanlışla kapanmama.
  • Düşük ram durumlarında dahi kapanmama.
Çeviri tamamen bana aittir. Çeviri konusunda bilgilerini paylaşan by Burhan 2010 abimize de teşekkür ediyorum.
<script src='http://img835.imageshack.us/shareable/?i=screenshot0019l.jpg' type='text/javascript'></script><noscript> </noscript>
<script src='http://img259.imageshack.us/shareable/?i=screenshot0020x.jpg' type='text/javascript'></script><noscript> </noscript>

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: by_demiryurek, ilkomu, prenseskiz ve 7 diğerleri

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
teşekkürler..

By Burhan 2010

By Burhan 2010

Üye
Çeviri tamamen bana aittir. Çeviri konusunda bilgilerini paylaşan by Burhan 2010 abimize de teşekkür ediyorum

rica ederim, evet türkçeleştirdiğin slicki gördüm yazılarda kayma oluşmamış çevirin süper olmuş ellerine sağlık, umarım slicki başka türkçeleştirecek arkadaşlarda senin gibi duyarlı olurlarda By Burhan 2010 paylaştığı bilgiler sayesinde öğrendik diye not düşerler

derzo

Üye
Ya program için teşekür ederim (ben hiç bir yere baglanamıyorum ne face ne msn)

snndrsn

snndrsn

Üye
    Konu Sahibi
Ya program için teşekür ederim (ben hiç bir yere baglanamıyorum ne face ne msn)
kardeş sorununu daha açık anlatabilir misin bağlanamıyorum derken tam olarak neyi ifade ediyorsun

murat3318

Üye
Dta dosyasina dta.Zip yazıca zipman ile extract yaparak txt dosyalarından türkçe yapılıyormus.Hehe

murat3318

Üye
teşekkür etmek erdemliktir "TEŞEKKÜR ET"BUTONU.

grafikseli 84

grafikseli 84

Üye
teşekkürler

snndrsn

snndrsn

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim

0.67 versiyonu çıktı tam ekran yarım ekran seçeneği var fazladan aynı yöntemle o da çevrilebilir hatta bu 0.65 deki dil dosyasından da faydalanılabilir

murat3318

Üye
turkyilmaz

turkyilmaz

Üye
teşekürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...