=> LCG Jukebox'ta Türkçe Radyo Keyfi

Sponsorlu Bağlantılar

bulgay

bulgay

Üye
    Konu Sahibi
Eğer sürekli yeni şifre girme derdiyle uğraşmak istemiyorsanız evet 'hayatınız boyunca saklayın" :) :)

SERTREIS

SERTREIS

Üye
bikere girdim sonra da programı direk kapattım şimdi açıyom internet onayı istiyo yok diyom kapanıyo tamam diyom internete bağlanıyor diyor bekle babam bekle kaldırıp tekrar kurdum ama yemedi napcam ben sindi

celo05633

Üye
Internet onayı istemiyorsan x-plore programı var onunla kapatmalısin programı birde yapman lazım onuda k.Y.Gn var dosya içinde oraya imei numaranı yazıp şifre alacaksın o şifre ile istediğin lcg jukebox sürüm farkı olmadan kullanırsın. Yalnız kopya olduğunun farkına varıyor radyoyu açıyor 5 sn sürmeden bağlantıyı kesiyor. Bunu nasıl asabiliriz orasını bulamadım henüz

bulgay

bulgay

Üye
    Konu Sahibi
Internet onayı istesin.Evet deyin.Sonra hata verecektir.Tamam deyin.Ondan sonra yine açın. girin tamamdir.Bu işlemi toplamda 30 saniye içinde yapabilirsiniz...Internet hızınız etkili olur tabi.3g ile 30 saniye sonra radyo direkt açılıyor...

aydoğdu43

aydoğdu43

Üye
Bulgay kardeşim belki beni hatırlarsn, ngage oyunlarında mobil tv olayında baya bilgi alışverişi yapmıştık :)
uzun zamandır yoktum foruma girdim senin konuyu gördüm. Bu radyo olayının çözüleceğini sanmıyordum ben de denemiştim ama baktım konunun sahibi Bulgay, kardeşim yapmıştır dedim :) :)
denedim oldu harika çalışıyo süpersn dostum yaa :D
çok teşekkür etmek istiyorum sana gerçekten müthiş emek verdin çok yardımcı oldun

Sembolbu

Sembolbu

Üye
saol

bulgay

bulgay

Üye
    Konu Sahibi
Bulgay kardeşim belki beni hatırlarsn, ngage oyunlarında mobil tv olayında baya bilgi alışverişi yapmıştık :)
uzun zamandır yoktum foruma girdim senin konuyu gördüm. Bu radyo olayının çözüleceğini sanmıyordum ben de denemiştim ama baktım konunun sahibi Bulgay, kardeşim yapmıştır dedim :) :)
denedim oldu harika çalışıyo süpersn dostum yaa :D
çok teşekkür etmek istiyorum sana gerçekten müthiş emek verdin çok yardımcı oldun

rica ederim kardeşim ya :) evet hatırladım seni...Valla biz de bir şeyler yapmaya çalışıyoruz işte.Inşallah faydalı olabiliyoruzdur,.. :)

aydoğdu43

aydoğdu43

Üye
Ohoo hem de ne fayda..
Dağda arazide radyo dinleyecek oluyorum. Ya çekiyo ya çekmiyo, kulaklık takmak gerekiyo tam bi eziyet..
Ama sayende telefonun çektiği heryerde rahatlıkla istediğim şeyi dinliyorum :)

bulgay

bulgay

Üye
    Konu Sahibi
Eyvallah :)

Legend King

Legend King

Üye
Teşekür ederim .)

bulgay

bulgay

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim

hayabata

Üye
Bulgay kardeş sana imei numaramı versem bana kod bulabilirmisin.(bilgisayarım yok cafeyede gidemiyorum yardımcı olursan sevinirim)

bulgay

bulgay

Üye
    Konu Sahibi
Özelden at, müsait bir zaman bulmaya çalışayım

yusufhaha

Üye
bulgay bu internet kontrolü istiyor dediğim gibi yaptım yine istiyor lütfen yardım

bulgay

bulgay

Üye
    Konu Sahibi
Internet kontrolü istiyorsa programı kaldır tekrar kur.Internet isteyecek.Onayla.Çıkış yapacak.Tekrar girince şifre isteyecek.Şifre'yi girip radyo dinliyorsun.

Master_sezer

Master_sezer

Üye
Teşekkürler..

bulgay

bulgay

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim..

mecitusta01

Üye
Allah razı olsun gardas