=> LCG Jukebox'ta Türkçe Radyo Keyfi

Sponsorlu Bağlantılar

barbaros17

Üye
kardeş ikinci madede bilgisyardan i açıyoruz demişsin anlamadım ben onu bi yardımcı olursan sevinirim nokia x6 aldım radyodan internet dinlemek istiyoru...

bulgay

bulgay

Üye
    Konu Sahibi
kardeş ikinci madede bilgisyardan i açıyoruz demişsin anlamadım ben onu bi yardımcı olursan sevinirim nokia x6 aldım radyodan internet dinlemek istiyoru...

kardeş orda ken K.Y.G.E.N demek istedim.

ultra-cengo24

ultra-cengo24

Üye
valla ben denedim olmuyor

okkankaya

okkankaya

Üye
teşekkürler

AlpReis

AlpReis

Üye
Teşekkürler ama Ovi Storede ücretsiz Nokia İnternet Radio var onu kullanıyorum

Terzi38

Terzi38

Üye
Kardeş bi sorun var bugün çalan radyo yarın çalmaz oluyor bu sorun neden dolayı oluyor

bulgay

bulgay

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş bi sorun var bugün çalan radyo yarın çalmaz oluyor bu sorun neden dolayı oluyor

sanırım radyolar bulundukları merkezleri ve ip adreslerini değiştiriyorlar.Ondan olabilir.Ben yeni radyo adresleri buldum.Onları birazdan paylaşırim inşallah...

bulgay

bulgay

Üye
    Konu Sahibi
Sorun yaşayan var mı

ofulanof

ofulanof

Üye
Dün çok güzel çalışıyordu bu gün 5 saniye çalışıyor sonra hata veriyor

bulgay

bulgay

Üye
    Konu Sahibi
Dün çok güzel çalışıyordu bu gün 5 saniye çalışıyor sonra hata veriyor

hocam 3 gündür vodafone internet'te bir sorun var.Ben de giremiyordum,bu programla ilgili bir sorun değil.Sanırım diğer hatların internetinde de bu sorun vardı...

ofulanof

ofulanof

Üye
hocam 3 gündür vodafone internet'te bir sorun var.Ben de giremiyordum,bu programla ilgili bir sorun değil.Sanırım diğer hatların internetinde de bu sorun vardı...
eyvallah çok sağ olasın

SERTREIS

SERTREIS

Üye
Şu an bulunduğum ortamda bilgisayar yok lisans kodunu yazsana ya

bulgay

bulgay

Üye
    Konu Sahibi
Benim kullandığım lisans kodu 48677 ama bu telefondan telefona değişiyor galiba...Bir denerseniz sevinirim...

Trackmania

Trackmania

Üye
Eyw.

bulgay

bulgay

Üye
    Konu Sahibi
Programla birlikte bir tane de şifre üretme programı var.Onu bilgisayara kurun ve imei.nizi girerek şifre alabilirsiniz...

k11

Üye
''hayatınız boyunca saklayın'' :) :) :) bu ne yha koptm bu cümlede ha :D

Üst Alt