LCG Jukebox v2.72 Signed (Tam Sürüm)

Sponsorlu Bağlantılar

amficci

amficci

Üye
en sorunsuz müzik uygulaması bence:oke:

FIRAT KANTARCI

Üye
slm arkadaşlar c6 01 kullanıyorum bi prog arıyorum power mp3 bilen varsa paylaşsın 5800 da kullanıyordum harikaydı! şimdiden teşekürler

joker19

joker19

Üye
Arkadaşar Jukebox u telefonumda(n8) kullanmak ıcın satınalmaktan baska ne yapmalıyım Telı hackleyıp Unsigned ***** olanını kurunca da bi süre sonra patlıyor mu uygulama , bilen var mı acaba teşekkürler.

joe_cenk

joe_cenk

Üye
:tşk: Eline Sağlık

drfuchez

drfuchez

Üye
supersin calisiyor sorunsuz eline saglik

kordanadam

Üye
uygulama bi süre sonra kullanılamıyor hackli olsa bile telefon. ama ben buna bi çözüm buldum. Uykusuzum su an yarin detaylı anlatırım.

joker19

joker19

Üye
uygulama bi süre sonra kullanılamıyor hackli olsa bile telefon. ama ben buna bi çözüm buldum. Uykusuzum su an yarin detaylı anlatırım.

kardeş çok iyi olur bekliyorm mesajını eminm benm gibi bekleyenler de vardır.

kordanadam

Üye
yöntem şu. S60 müzik uygulamaları bölümünde lcg jukebox 2.17 sonunda cracklendi adı altında bir konu var. (6600 kullanıyordum eskiden) ordaki dosyayı indirin icinde bi sis bi ****** dosyası çıkacak. Sis olanla işimiz yok. ******i çalıştırıp imei numaranızla şifre alın. Burdan indirdiğiniz 2.72 sürümünü açıp o kodu girin kabul edecek ama her girişte internete yasal kullanım için bağlanmak istiycek tamam deyin. Ben evdeki kablosuz ağı seçiyorum bağlanıyor sonra hata başlıklı bi yazı çıkıyor. Ona tamam diyorum bu kez kapanıyor program. Tekrar giriyorum kodu istiyor yazıp tamam diyorum ve kullanıyorum. Bu olay her girişte oluyor bi kaç sn zaman kaybı hepsi bu.
Kısacası ilk açılışta seçtiğiniz bağlantıyla bağlanıp 2 sn sonra hata verip kapanıyor. 2. Girişte bağlantı istemiyor kod istiyor onu yazıp tamam deyince kullanıyorsunuz. Paket internetle denemedim hiç. Kontör gider mi bilmem ama internet paketi olanlar ve wifi bağlananlar için süper bence. Deneyin yorumlarınızı bekliyorum. Sadece ilk girişte 2-3 sn internetle bağlantı var onun dışında yok korkmayın yani :)

joker19

joker19

Üye
yöntem şu. S60 müzik uygulamaları bölümünde lcg jukebox 2.17 sonunda lendi adı altında bir konu var. (6600 kullanıyordum eskiden) ordaki dosyayı indirin icinde bi sis bi dosyası çıkacak. Sis olanla işimiz yok. i çalıştırıp imei numaranızla şifre alın. Burdan indirdiğiniz 2.72 sürümünü açıp o kodu girin kabul edecek ama her girişte internete yasal kullanım için bağlanmak istiycek tamam deyin. Ben evdeki kablosuz ağı seçiyorum bağlanıyor sonra hata başlıklı bi yazı çıkıyor. Ona tamam diyorum bu kez kapanıyor program. Tekrar giriyorum kodu istiyor yazıp tamam diyorum ve kullanıyorum. Bu olay her girişte oluyor bi kaç sn zaman kaybı hepsi bu.
Kısacası ilk açılışta seçtiğiniz bağlantıyla bağlanıp 2 sn sonra hata verip kapanıyor. 2. Girişte bağlantı istemiyor kod istiyor onu yazıp tamam deyince kullanıyorsunuz. Paket internetle denemedim hiç. Kontör gider mi bilmem ama internet paketi olanlar ve wifi bağlananlar için süper bence. Deneyin yorumlarınızı bekliyorum. Sadece ilk girişte 2-3 sn internetle bağlantı var onun dışında yok korkmayın yani :)

Peki buradaki 2.72 sürümüne kodu nereden girecegiz :S

joker19

joker19

Üye
kayıt seçeneği olmalı yoksa şarkıyı çalar çalmaz kendini kapattığı duruma gelmemişsin demek ki.

Çalar çalmaz kendini kapatıyo şu anda. Kayıt seçenegi bu durumda mı acık oluyo :S

gaps

Üye
sagol

joker19

joker19

Üye
hatırladığım kadarıyla evet.

----------Eklendi @ 17:41:41 ---------- Yazıldı @ 17:39:57 ----------

gene olmazsa kendi sitesinden indir bunu kaldırdıktan sonra.

Sağol kardeşim Dedigin gibi deniyorm inş. işe yarar sonucu yazarm buraya :)

covar

covar

Üye
bu program güzel işte:oke:

Moathink

Üye
Yıllardır Symbian kullanıyorum ve bu programdan daha iyisine henüz rastlamış değilim. Hem tasarım hem de işlev bakımından mükemmel.

kordanadam

Üye

yeni link :

bu da bisüre sonra calışmıyor ama ben buna bi çözüm buldum. 9. Ve 10. Sayfalarda çözümü anlattım.

----------Eklendi @ 22:15:39 ---------- Yazıldı @ 22:12:28 ----------

bu da bisüre sonra calışmıyor ama ben buna bi çözüm buldum. 9. Ve 10. Sayfalarda çözümü anlattım.

Üst Alt