LCG Jukebox v2.43 (S60v3 S60v5) Son Güncellenmiş Sürüm

Sponsorlu Bağlantılar

reoksit

reoksit

Üye
şifre istiyormu proğram siğnetmi biraz açıklama yaparsanız iyi olur yinede deneyelim daha önceki proğramlar gibi iki gün sonra kapanıyormu yinede emege saygı ellerin det görmesin teşekkürler dostum

n95eray

n95eray

Üye
kardeşim bu program n95de süper ses veriyor ama n73 de çok tıs oluyor bence n95 olanlar mutlaka kullanmalı ses kalitesi arttığını anlayacaklar umarım buda 2 gün sonra lisansı bitmez :D

habbuj

habbuj

Üye
süpersin kerdeşim sağoll

n95eray

n95eray

Üye
arkadaşlar program sınırlı 2 saat mp3 dinleme limiti var benden söylemesi

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi

mefairo

Üye
sene 2003 ozamanlarda kullanırdım bu ürünü 3660 ımda,şimdi n80 im var ondada kullanıyorum,çok başarılı.

reoksit

reoksit

Üye
bir süre kullandım internet bağlantısı istemeye başladı tam olarak kırılamamış erhalde

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
bir süre kullandım internet bağlantısı istemeye başladı tam olarak kırılamamış erhalde

Başka arkadaşlarda da bu sorun varmı?
Birde ses kalitesi nasıl çok tiz çıkıyordu bu programla müzikler

n95eray

n95eray

Üye
Başka arkadaşlarda da bu sorun varmı?
Birde ses kalitesi nasıl çok tiz çıkıyordu bu programla müzikler
n73 te kullanıyorsan yada benzer classic modelse tisli oluyor n95 yada devamı varsa tisli değil bass kalitesi süper oluyor:oke:

--------------- Ekleme ---------------

2tne simge olcak ,onlardan bir tanesi aç kapa digeri çalışacaktır.Aynı x-plore gibi
arkadaşım o 2 tane cıkan simgenin diğerini aç dedim açılır gibi oluyor kapanıyor ama liste mp3 listesi açılmıyor

mahmudalo

Üye
teşekkürler paylaşımın için eline sağlık kardes

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
TTPOD A devam o zaman :)

mahmudalo

Üye
2tne simge olcak ,onlardan bir tanesi aç kapa digeri çalışacaktır.Aynı x-plore gibi

bu işe yaramıyor malesef, elimdeki hiçbir 2.43 sürümü de sağlıklı sonuç vermedi :/

merty24

merty24

Üye
eyvallah

aydoğdu43

aydoğdu43

Üye
tesekkür

ridvan1985

Üye
Güzel paylaşım teşekkürler.

gemici0028

Üye
güzel teşekkürler

hosgoru

Üye
buy and unlock yazan yerde trial usage yazıyor bu bi süre sonra program çalışmayacak demekmidir?

herhalde güncelledim diye öyle oldu silip tekrar yükleyince dediğin gibi ikitane oldu eline sağlık teşekürler.

herhalde güncelledim diye öyle oldu silip tekrar yükleyince dediğin gibi ikitane oldu eline sağlık teşekürler.:bye2:

aerosoldreams

Üye
kötü bir paylaşım dosyayı silmeye kalkıyorum silinemiyor diyo heem de açılmıyor :S

07arda

Üye
hacam 5800 yükledim ama radio dinlediğim zman radyo açılıyo sonra hemen unauthorized access diye bi hata veriyor nasıl çözebilriiz

'Şeref'

Emekli Yönetici
teşekkürler..

Üst Alt