LCG Jukebox şarkı sözü , albüm resmi eklemek

Sponsorlu Bağlantılar

Exalans

Exalans

Üye
    Konu Sahibi
LCG Jukebox şarkı sözü , albüm resmi eklemek
Lyrics(şarkı sözleri)nin nasıl kullanılacağını anlatmıştım ama bi daha anlatayım
Lyrics dosyasını (.lrc) mp3 veya ogg şarkı ile aynı klasöre atacaksınız .ırc ile .mp3 veya .ogg dosyasının adı aynı olmalı mesela
Ceza- ben ağlamazken şarkısına lyrics indirdiniz lyrics in adı
ceza - ben ağlamazken.lrc olsun bu neden le mp3 veya ogg şarkıyı
ceza - ben ağlamazken.mp3 yapmalısınız sonra programı çalıştırıp şarkı listesini yenileyin (4'e basın ve gelen menuden kartı seçin)
sonra şarkı yı çaldırın ve # ye basın hayırlı olsun lyrics'iniz
Lyrics ile ilgili sorunlar
S.1.Bazı lyricslerde harfler altalta dizilmiş karman çorman olmuş.Bu nedir?
C.1 Sorunun ana nedeni lyrics i yapandan kaynaklanmakta.Bu tür şarkılar da hata devam ediyorsa şarkı sözlerini internetten indirip kendi lyrics inizi yapın
S.2 Bazı harfler ?(soru işareti) şeklinde görünmekteler bunun nedeni ne?
C.2. Sorun LCG Jukebox tan kaynaklanmakda lyrics bölümünde turçe fontlara izin yok (çöşiğü) harfler(??????) şeklinde gözükecektir.Şirketin fontları düzenlemesini bekleyeceğiz.
S.3. Bana 250 den fazla şarkının lyricsleri gerek tümünü buraya yazamam bunları nereden bulabilirim?
C.4. Minilyrics adlı program ile bulabilirsiniz.Yapmanız gereken şarkıyı winamp veya media player benzeri programlarla çalıştırın.İnternet bağlantınız varsa program otomatik olarak şarkının lyrics lerini bulur.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: bozo_ym

Exalans

Exalans

Üye
    Konu Sahibi
lcg jukebox'da şarkılara albüm resmi nasıl eklenir?:

1)albüm resimlerini programı kullanaak lcg server'ından indirebilirsiniz
2)öncelikle mp3 dosyasının id3 tag bilgileri tamamlanmış olmalı bundan sonra .jpg formatlı resmi şarkı ile aynı dosyaya atın ve adını id3 deki sanatçı - şarkı.jpg olarak değiştirin

örn: sanatçı:trick trick feat eminem şarkı:welcome to detroit resim adı: trick trick feat eminem - welcome to detroit.jpg

3)eğer bütün şarkılarda kullanmak istediğiniz genel bir resim varsa adını sadece Mp3.jpg yazıp yine şarkıların olduğu klasöre atın

Exalans

Exalans

Üye
    Konu Sahibi
media player 10 veya 11 kullanıyorsanız müziği media playerda açın sağ tuş öğeyi düzenle gelişmiş sekmesinden resim ekleyebilirsiniz

Metallurjist

Üye
Ne Işe Yariyor Bu Abi

men08

Üye
teşekkür ederim saygılarımla

mcdesign

mcdesign

Üye
sağol kardeş.

conquer

Üye
tskler

sublieutenant

sublieutenant

Üye
resimlerin belli bir boyutu var mı, hiçbir teknik olmadı be exalans, yalnış bilgi...:agla

hexkodex

Üye
saol güzel

zahitcan

Üye
saol kardeş

selcukakyun

Üye
teşekkürler

lyrex

lyrex

Üye
bilgilendirmen icin cok sagolasin kardesim;)

dorado

Üye
güzel paylaşım

wyzab

wyzab

Üye
lcg jukebox'da şarkılara albüm resmi nasıl eklenir?:

1)albüm resimlerini programı kullanaak lcg server'ından indirebilirsiniz
2)öncelikle mp3 dosyasının id3 tag bilgileri tamamlanmış olmalı bundan sonra .jpg formatlı resmi şarkı ile aynı dosyaya atın ve adını id3 deki sanatçı - şarkı.jpg olarak değiştirin

örn: sanatçı:trick trick feat eminem şarkı:welcome to detroit resim adı: trick trick feat eminem - welcome to detroit.jpg

3)eğer bütün şarkılarda kullanmak istediğiniz genel bir resim varsa adını sadece Mp3.jpg yazıp yine şarkıların olduğu klasöre atın

çok işime yaradı, çok sağol

krtl

Üye
:oke:Teşekkürederim paylaşımın için.

fatih findik

Üye
teşekkürler kardeşim

cengiz19

Üye
paylaşım içn sağol

aaa111111

Üye