Laptopu Sipariş Ettim

Sponsorlu Bağlantılar

cgokhans

cgokhans

Üye
Kaç dk mesela :-) DVD 30 dk yı bulmuyor kaç dk sürüyor süre tutmadım :-)

cgokhans

cgokhans

Üye
Maşallah maşallah :-D

• Beğen
Tepkiler: ByKatre
cgokhans

cgokhans

Üye
Inşallah bakalım :-)

• Beğen
Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
dvd'den de denedim görmedi bence hiçbiriniz işkence çekmeyin direk rufus ile yazdırın tek seferde halledin beyler

• Beğen
Tepkiler: cgokhans
Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
fare aldım vatandan logitec m185 bence laptoplar için en ideal faredir kendisi akabinde kullanımı oldukça rahat

• Beğen
Tepkiler: ByKatre ve cgokhans
ByKatre

ByKatre

Üye
    Konu Sahibi
laptopu aldım sonunda çok şık güzel gerçetken :D

• Beğen

Moto_G

Üye
Hayırlı uğurlu olsun güle güle kullan ayrıca hayırlı çökertmeler :)

• Beğen
Emip

Emip

Üye
Hayırlı olsun kardeşim güle güle kullan :)

• Beğen
Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
laptopu aldım sonunda çok şık güzel gerçetken :D
Tekrar hayırlı olsun :) hadi inceleme yap bakalım önce oyun falan yükle ;)sen nfs rivals bende gta 4 incelemesi yaparım konuya eklersın :)

• Beğen
Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
daha dur bismillah :D
ya sen ethernet bağlantısını yaptın mı yapamadım younlar kaldı masaüstünde :(
ben ethernetle yapmadım flaşla attım herşeyigta 4 yükledim play diyorum karakter resimleri geçiyor ama oyun bir türlü açılmıyor 10 dk bekledim hala resimler geçiyor of ya :(

ByKatre

ByKatre

Üye
    Konu Sahibi
ben ethernetle yapmadım flaşla attım herşeyigta 4 yükledim play diyorum karakter resimleri geçiyor ama oyun bir türlü açılmıyor 10 dk bekledim hala resimler geçiyor of ya :(
bende rivalse gıcık oldum iki kere açılmadı oyunu bir yerinde hoparlötrede gacırtı geldi başka yyerde sıknıtı yok ses müthiş ısınma yok oda sıcaklığından soğuk üfürüyor 3.ye açıldı çok akıcı high ayarda ama oyunun başındaki sesler video intro beni oyundan soğuttu çok bekletti bi daha oynamam herhalde rivalsi bi fps leri ölçerim :D ama şık güzel .D

• Beğen
cgokhans

cgokhans

Üye
Oyunda sıkıntı vardır o zaman ya 5730 ile beklemeden oynuyor idim rahmetli PC de Full ayarlarda değildi tabi :-D ortanın biraz üstü

• Beğen
ByKatre

ByKatre

Üye
    Konu Sahibi
Oyunda sıkıntı vardır o zaman ya 5730 ile beklemeden oynuyor idim rahmetli PC de fu ll ayarlarda değildi tabi :-D ortanın biraz üstü
yok sıkıntı yok torrentten indirdim sıkıntı olabilir oyun kaynaklı :oke:

• Beğen
osmanmert94

osmanmert94

Üye
NFS Rivals'i ASUS X550LN-XO007D Ultra ayarlarda 27 FPS üstü açıyor zaten oyun max 30 fps hatta bazen 31fps oluyor. Hata herhalde.

ByKatre

ByKatre

Üye
    Konu Sahibi
NFS Rivals'i ASUS X550LN-XO007D Ultra ayarlarda 27 FPS üstü açıyor zaten oyun max 30 fps hatta bazen 31fps oluyor. Hata herhalde.
bende highde hiç kasma almadım ultra denemedim bi deneyim bakalım :D

• Beğen