Laptopu Sipariş Ettim

Sponsorlu Bağlantılar

ByKatre

ByKatre

Üye
    Konu Sahibi
Yapıştırdık hayırlısı bakalım :) Ama adamlar indirimi kargodan çıkarıyor o da ne ya 20 tl :D Birde 6 taksit i seçtim eminim ama sipariş takipten tek çekim yapmışım fiyatı görünüyor inşallah bir sıkıntı çıkmaz.
Nasıl TAm Anlamadım sen 6 taksiti seçmedin mi :bilmm1,329.59 TL uçtu fiyat :kıskıs:şimdi alan logitech m185 çanta kargo 6 taksit 1416tl ye alıyor ben 1344 e aldım 60 tl kardayız yaw :disko:

cgokhans

cgokhans

Üye
6 taksit seçtim ama sipariş takibe geliyorum
Toplam:1,279.92 TL
[TFOOT] [/TFOOT]
yazıyor normalde 1305 tl 6 taksitli hali. durum bekleniyor diyor.vallahi zam geldi :D ucuz yırttım. ne kadar çok oynuyor bu fiyatlar ya

ByKatre

ByKatre

Üye
    Konu Sahibi
[TFOOT] [/TFOOT]
yazıyor normalde 1305 tl 6 taksitli hali. durum bekleniyor diyor.
bekleniyor onay demek seninki tamam olmuş bankadan mesja geldiyse yarın ararlar seniaramazlarsa sen ara hemen veriliyor kargoya bugün gelmiş benim 1 günde :D

• Beğen
Tepkiler: cgokhans
0MG90

0MG90

Üye
Kargo yollanan şeyin kilosuna göre değişir :D

• Beğen
Tepkiler: cgokhans ve ByKatre
ByKatre

ByKatre

Üye
    Konu Sahibi
[TFOOT] [/TFOOT]
yazıyor normalde 1305 tl 6 taksitli hali. durum bekleniyor diyor.vallahi zam geldi :D ucuz yırttım. ne kadar çok oynuyor bu fiyatlar ya
aynen öyle
Kargo yollanan şeyin kilosuna göre değişir :D
bi de uzaklığa bolua 1 günde geldi @messevim hocamın gümşhaneydi sanırım 2 günde gelmiş :D

• Beğen
Tepkiler: cgokhans ve 0MG90
cgokhans

cgokhans

Üye
Antalya benim ki :) bi 8 lik usb bellek bulup w8 iso bulmam lazım :) dvd den olmuyormuş haberleri aldım :)

• Beğen
Tepkiler: ByKatre
The SLayeR

The SLayeR

Üye
Yaw yok vala ben ole ayar mayar urasmadim taktm pc gordu zaten freedos menusunde ordan yukle.falan haloldu bnmki tabi pc den pc yede degsebilir blki

ByKatre

ByKatre

Üye
    Konu Sahibi
Yaw yok vala ben ole ayar mayar urasmadim taktm pc gordu zaten freedos menusunde ordan yukle.falan haloldu bnmki tabi pc den pc yede degsebilir blki
ben olur diye biliyorum normal ama @The Nightmare yapamamaış rüfus ile usb ye yazdırınca halletmiş :hmmm bende sıkıntı yok :oke:

The SLayeR

The SLayeR

Üye
  • Beğen
Tepkiler: ByKatre
osmanmert94

osmanmert94

Üye
Hayırlı olsun, ben DVD den kurdum. Sadece sırası değiştirdim.

cgokhans

cgokhans

Üye
Hmm o zaman ilk DVD ile deneyeyim olmadı USB :-)