Laptop açılamama sorunu :/

Sponsorlu Bağlantılar

Marco Laren

Marco Laren

Üye
    Konu Sahibi
Laptop açılamama sorunu :/
İyi günler arkadaşlar. HP marka laptop var laptopu açarken Windows ekranını geçince bir tek Guest hesabı geliyor karşıma Parolanızın süresi dolmuş lütfen yenileyin diyor zorunu olarak tamam tuşuna basıp parolayı yenile dediğimde ise erişim engellendi yazıyor başka kullanıcıya da geçemiyorum nasıl açılacak bu bilgisayar?

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Yaptığınız işlemler nedir veya kendi kendine olduğuna emin misiniz ?

ismailsevinc

ismailsevinc

Üye
Admin kullanıcısını silmişsin sanırım
win xp boot cd biye bir program vardı cd den boot ediyordu.
uzun zamandır kullanmadığım için link falan yok bende ama nete vardır.

Marco Laren

Marco Laren

Üye
    Konu Sahibi
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
En basit çözüm, Temiz Kurulumu yapmanız olacaktır.
Eğer, HDD içerisinde önemli verileriniz var ise Sadece Windows İşletim sisteminin kurulu olduğu sürücüyü formatlamanız yeterli olacaktır.

Marco Laren

Marco Laren

Üye
    Konu Sahibi
En basit çözüm, Temiz Kurulumu yapmanız olacaktır.
Eğer, HDD içerisinde önemli verileriniz var ise Sadece Windows İşletim sisteminin kurulu olduğu sürücüyü formatlamanız yeterli olacaktır.
Formatcdsini taktığımda bilgisayar açılmıyor ki

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Öncelikle, Windows 10 İSO Dosyasını indirip, Rufus Programı ile UEFİ Windows 10 USB'si hazırlayınız. ( Rehber'den yardım alabilirsiniz.)
Daha sonra Cihaz açılırken BOOT menüsüne girip, (Boot Menüsü Kısayol Tuşları'na bakabilirsiniz.) USB Belleği seçiniz. Daha sonra klasik bir şekilde format atabilirsiniz.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Marco Laren
Marco Laren

Marco Laren

Üye
    Konu Sahibi
Öncelikle, Windows 10 İSO Dosyasını indirip, Rufus Programı ile UEFİ Windows 10 USB'si hazırlayınız. ( Rehber'den yardım alabilirsiniz.)
Daha sonra Cihaz açılırken BOOT menüsüne girip, (Boot Menüsü Kısayol Tuşları'na bakabilirsiniz.) USB Belleği seçiniz. Daha sonra klasik bir şekilde format atabilirsiniz.
Teşekkür ederim deneyeceğim

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare.

Üst Alt