KYK burs/kredi

Sponsorlu Bağlantılar

wegas23

wegas23

Üye
    Konu Sahibi
Aradim sordum faiz orani günlük %2.2 miş umarim bi sorun cikmaz bu ay yatirirlar

brk-rtrk

Üye
Nakit avans çektim de o nasil oluyor yani faizi filan ne kadar bi bilginiz var mi ? Bi de bu ocak ayının 8 sine kesin yatar mi yoksa ertelenir mi
KYK ile bağlantılı hesaplardan faizsiz nakit avans çekebiliyorsun.

"Harçlık Avans ile hesabında para olmasa da her ay 350 TL ekstra alışveriş yapabilirsin. KYK ödemen devam ettiği sürece bu fırsattan FAIZSIZ/MASRAFSıZ yararlanabilirsin. "

• Beğen
Tepkiler: wegas23
wegas23

wegas23

Üye
    Konu Sahibi
KYK ile bağlantılı hesaplardan faizsiz nakit avans çekebiliyorsun.

"Harçlık Avans ile hesabında para olmasa da her ay 350 TL ekstra alışveriş yapabilirsin. KYK ödemen devam ettiği sürece bu fırsattan FAIZSIZ/MASRAFSıZ yararlanabilirsin. "
Dün aradigim da %2.2 faiz dediler

brk-rtrk

Üye
  • Beğen
wegas23

wegas23

Üye
    Konu Sahibi
Çekerken kredi kartı kısmından mı çektin banka kartı mı? Banka kartı kısmında faiz yok. Kredi kartı kısmından çekersen faiz var.
Kredi kartı kısmından çektim bilmedim faiz olduğunu ama artik banka kartindan cekesem cekerim kredi kartindan çekmem

avast

avast

Üye
Benim tc kimlik 2 ile bitiyor yatmış olması lazım ama üşendiğimden gidip kontrol etmedim

• Beğen
wegas23

wegas23

Üye
    Konu Sahibi
Malum final haftası üstünede bütler geliyo para pek ilgimi çekmedi :D
O zaman iyi haberi vererim yatmis paralar :D ama banka kartinda nakit avans çekilmiyor bilginiz olsun sadece kredi kartindan cekiyorsunuz o da günlük faiz işliyor
Malum final haftası üstünede bütler geliyo para pek ilgimi çekmedi :D
Finaller ayri bi dert bütler daha ayri bi dert :D

avast

avast

Üye
O zaman iyi haberi vererim yatmis paralar :D ama banka kartinda nakit avans çekilmiyor bilginiz olsun sadece kredi kartindan cekiyorsunuz o da günlük faiz işliyor

Finaller ayri bi dert bütler daha ayri bi dert :D
Yatan 400 lirayıdamı çekemiyoruz

• Beğen
wegas23

wegas23

Üye
    Konu Sahibi
hayir gunluk faiz isleme yok, zaten o kart kredi karti degil hesap karti olarak geciyor
Kardeş bankayi aradim üstüne şubeye gittigimde onu da sormuştum %2.2 faiz işleniyor denildi ayrica kyk nin verdigi kart hem kredi karti hem banka karti iki özellik bi arada.

vaterfa

vaterfa

Üye
benim arkadasim harclik avans kullaniyo kullandigin miktarin odemesi borc seklimde degil karta kyk parasi yatinca otomatik olarak oraya ekleniyo, bi nevi hatlarin kontorlu oldugu zamanlar gibi eksideyken kontor atinca eksi kapaniyo ilk once

• Beğen
wegas23

wegas23

Üye
    Konu Sahibi
benim arkadasim harclik avans kullaniyo kullandigin miktarin odemesi borc seklimde degil karta kyk parasi yatinca otomatik olarak oraya ekleniyo, bi nevi hatlarin kontorlu oldugu zamanlar gibi eksideyken kontor atinca eksi kapaniyo ilk once
Kardeş ben karti bu yil aldim uni. de ki ilgilenen adam bu yil sistem değişti banka kartinda sade 350 tl alışverişte kullanabilirsiniz dedi yani peşin para çekemezsiniz dedi kredi kartindan çektim onu da banka hemen çekmiyor para yatinca hesap kesim tarihi ayin 13 demiş ondan dolayi banka ayin 13 de eğer hesabında para varsa kesiyor yani yattigi gün hemen kesmiyor

vaterfa

vaterfa

Üye
aynen harclik avanstan para cekme varsa faiz eklenebilir ama harcamalarda sorun yok onlar faizsiz, bu arada hangi uniye basladin firat mi

• Beğen
wegas23

wegas23

Üye
    Konu Sahibi
aynen harclik avanstan para cekme varsa faiz eklenebilir ama harcamalarda sorun yok onlar faizsiz, bu arada hangi uniye basladin firat mi
Yok malatya inönü üni. Elektronik bölümü :) aynen normal harcama da banka kartindan cektirirsen faiz yok

• Beğen
Tepkiler: vaterfa
vaterfa

vaterfa

Üye
Yok malatya inönü üni. Elektronik bölümü :) aynen normal harcama da banka kartindan cektirirsen faiz yok
guzel yere gitmissin ben de firatta okuyorum gecen sene gezmeye gitmistim malatyaya guzel yer

• Beğen

Üst Alt