KYK burs/kredi

Sponsorlu Bağlantılar

wegas23

wegas23

Üye
    Konu Sahibi
Hep yakında derler zaten onlar :D
Aynen ya aradığımızda cevap vermezler meşgule otomatik düşer yada açınca hiç bi ipucu vermezler hep haftaya oluyor da niye biz hiç denk gelemedik o haftaya :D

ismail

ismail

Üye
2 ayı alma durumu tahminimce şöyle olur. Burs/Kredi onaylanır ama onlar geç işlemlerini yapar. Geç yaptıkları için ilk ay yatmaz ikinci ay ikisi birden yatar. Bence durum böyle olabilir.

wegas23

wegas23

Üye
    Konu Sahibi
2 ayı alma durumu tahminimce şöyle olur. Burs/Kredi onaylanır ama onlar geç işlemlerini yapar. Geç yaptıkları için ilk ay yatmaz ikinci ay ikisi birden yatar. Bence durum böyle olabilir.
Bildiğim kadarıyla ocak ayının başlarında kartları alacaz sonra da tc kimlik numarasının son hanesine bağlı olarak ücretin yattığı gün gidip ücretleri alacaz ama sonuçlar ışte bi türlü açıklamıyorlar burs/kredi çıktı mi çıkmadı mi onu bilmiyoruz sıkıntı o
Galiba aralık ayının ücreti yatmayacak ancak ocak ile önümüzde ki ayın ücretini çekebiliriz

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine-
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin

Baktınız mı ?

• Beğen
Tepkiler: wegas23
Serkan1255

Serkan1255

Üye
Aciklandi kardesim bak

• Beğen
Serkan1255

Serkan1255

Üye
Tc kimlik numanin son rakamina gore ama son rkamiyla verilen gun ayni diil mesela 1-2 ile bitenler 7sinde (örnek olarak) tam gununu bende bilmiyorum

avast

avast

Üye
31 ine kadar onaylayin diyor ocak 31 e kadar onay veriliyosa anca subattami yatar nssil onaylanacak beceremedim ben

Serkan1255

Serkan1255

Üye
Taahutnamenin altindaki kabul ediyorum metnini isaretle bu kadar
Ocak ayinda herkezinki yatmis olucak bence

wegas23

wegas23

Üye
    Konu Sahibi
Taahutnamenin altindaki kabul ediyorum metnini isaretle bu kadar
Ocak ayinda herkezinki yatmis olucak bence
Taahutname ortada yok ışte kardeş resim atabilir misin ? E devletten giriş yapınca da süresi geçmiş onay işlemi diyor

Serkan1255

Serkan1255

Üye
evet kardes, benm arkadas bana pazartesi gunu siteye düser dedi

wegas23

wegas23

Üye
    Konu Sahibi
Serkan1255

Serkan1255

Üye
Kardes onaydan sonra ziraat bankasina bi ugra sor bence

wegas23

wegas23

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: Serkan1255
ismail

ismail

Üye
31 ine kadar onaylayin diyor ocak 31 e kadar onay veriliyosa anca subattami yatar nssil onaylanacak beceremedim ben
sonu 0 olan- ayın 6sı6
2-7
.
.
.
8-10 diye oluyor.

10undan sonra onaylarsan öteki ay 2 burs yatar ocakta yatmaz bence.

brk-rtrk

Üye
Belli bir tarih belirlenmiştir. O tarihe kadar onaylarsan ocakta alırsın. O tarihten sonra onaylarsan şubatta 2aylık alırsın. Yani konuda da bol bol geçen 2aylık ödeme olur

• Beğen
wegas23

wegas23

Üye
    Konu Sahibi
Belli bir tarih belirlenmiştir. O tarihe kadar onaylarsan ocakta alırsın. O tarihten sonra onaylarsan şubatta 2aylık alırsın. Yani konuda da bol bol geçen 2aylık ödeme olur
Peki ben onayladim tc nin son hanesi 4 bu ay alir miyim bildiğim kadariyla 8 sine alacam galiba ???

Metin137

Metin137

Üye
Aynen 8inde alıcaksın

• Beğen
wegas23

wegas23

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: Metin137
Metin137

Metin137

Üye
Faiz oranını bende bilmiyorum , bu ay yatırması lazım benimkide ayın 10nda bakalım bi aksilik çıkmaz inşallah

• Beğen

Üst Alt